U14 PU proti Havlíčkovu Brodu

Seznam zápasů

Havlíčkův Brod vs FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
1 : 130 : 6

Sestava
Vejnar - Muška (50'Rambousek) Procházka(78'Jančok) Kolář(65'Brabec) Zubák (40'Hala) - Mastný (50'Hynek) Brabec (50'Brada) - Mucha (40'Hažmuka, 70'Šín) Bartes(70'Mastný) Šín (50'Ludvík) - Jančok (70'Kolář)

Střelci
Jančok 6x, Bartes 4, Mucha 1, Rambousek 1, Šín 1

Popis zápasu

Do zápasu jsme šli s jednoduchými taktickými pokyny:

Využít rozehrávku, kterou jsme trénovali

Ihned po ztrátě míče na soupeře po dobu 10 vteřin vytvářet velký tlak, pokud se nám nepodaří získat mít vrátit se zpět do bloku, vytvářet tlak na soupeře v krajích hřiště.

V obranné činnosti zmenšovat hřiště a pohybovat se v těžišti hry.

Při zavřené straně přenášet hru na druhou stranu hřiště.


Naše úkoly nám až na drobnosti vyšly, a jsem rád, že se v některých věcech můžeme posunout už dříve než jsem čekal. Velikost hřiště jsme zvládli skvěle měnit skvěle. Rozehrávka se nám postově povedla, nicméně bych byl rád za větší odvahu ostatních hráčů, aby jsme mohli být více variabilní. Tlak na soupeře byl bohužel zatím velmi slabý , tam musíme hodně zapracovat. Přenášení hry někdy už  vnímáme, ale stále jsou tam momenty kdy ne.

Co se týče průběhu zápasu, soupeř nám svoji obrannou hrou umožnil spoustu nájezdů ze středu hřiště i ze strany, naše obrana naopak většinou tuto činnost po taktické stránce zvládla s drobnými chybami, co musíme určitě zlepšit do budoucna je spolupráce středních záložníků a vytváření většího tlaku na soupeře.

Po většinu zápasu jsme hráli tak, aby kluci si zvykali na delší minutáž v kuse, jelikož střídání hokejově už nebude. Ke konci jsme trochu ještě promíchali posty.

 

U14 - Starší žáci "B"