První kemp pro dívky v Třebíči!

Každý den samozřejmě zažiješ porci fotbalových tréninků, které jsou dvakrát denně. Mimo tréninky je připraven bohatý program, který bude nejenom zábavný, ale můžeš si v něm posílit svou sebedůvěru a překonávat sebe samotnou. Navíc jsme vyslyšeli volání účastnic prvního ročníku o den jsme program prodloužili a součástí je i přespání jednu noc na místě kempu. Budou se o Tebe starat nejen kvalifikovaní trenéři, ale i lektorky, které mají letité zkušenosti s organizováním zábavných programů
Tomáš Beran - Organizátor
mob.: +420 725 101 879

I. ročník kempu

Přehrát video

Přidej se k nám!

Přehrát video

Co můžeš očekávat na kempu

pestrý program

Každý den samozřejmě zažiješ porci fotbalových tréninků, které jsou dvakrát denně. Mimo tréninky je připraven bohatý program, který bude nejenom zábavný, ale můžeš si v něm posílit svou sebedůvěru a překonávat sebe samotnou. 

Budou se o Tebe starat nejen kvalifikovaní trenéři, ale i lektorky, které mají letité zkušenosti s organizováním zábavných programů

nové zážitky i zkušenosti

Víme, že sport není všechno!

Chceme, aby ses s námi cítila dobře. Pomůžeme Ti, aby ses zlepšila a uděláme maximum, abychom společně utvořili atmosféru, kam se budeš ráda vracet! 

Věříme, že když mezi nás zavítáš, bude to jistě dobrý krok a odneseš si nejenom věcné ceny, ale i krásné zážitky, na které budeš jednou ráda vzpomínat!

kvalifikovaní trenéři

Na kempu potkáš zapálené fotbalové trenéry a trenérky, kteří si užívají každou strávenou minutu na hřišti. Všichni jsme začínali jako hráči a za tu dobu jsme zjistili, že potřebujeme dobré trenéry, kteří nám pomohou nacházet správný směr.

Jen zápal však nestačí. Proto každý z trenérů a trenérek má potřebné vzdělání a touhu neustále se zlepšovat tak, abychom Ti zábavnou formou pomohli k lepším výsledkům.

Víš, že v Třebíči hrají Fošandy?

Proč jsme založili dívčí tým?

Již dlouho vnímáme, že se na holky zapomíná. Na okrese Třebíč hraje fotbal téměř 200 dívek, ale většinou se jedná o dívky, které hrají v klučičích kolektivech. Je smutné, že většina dívek po dosažení dorosteneckého věku skončí s fotbalem, protože již nemůžou hrát s klukama. Úbytek dívek ve fotbalu je velká škoda a proto jsme se rozhodli s tím něco udělat.

Rosteme rychle!

Okresní kluby odvádí skvělou práci, co se týče vytvoření základny dívek úplně od těch nejmenších. Za to jim patří velké poděkování. A proto se nám počet aktivně sportujících žen a dívek v klubu neustále zvyšuje. Díky tomu jsme získali i nové trenérky a lektorky, které mají letité zkušenosti s organizováním zábavných programů.

Přidej se k nám!

Z dívek je cítít obrovská energie, nadšení,  chuť se zlepšovat a pro nás je radostí, že se mohou fotbalu dál věnovat. Protože vnímáme rozjezd jako úspěšný, začínáme pomýšlet na otevření dalších kategorií, konkrétně na dorostenecký a žákovský tým. Pokud Tě zajímá, jak to u nás funguje, přijď si to zažít na vlastní kůži!

Přehrát video

Těšíme se na tebe!

často kladené dotazy

Na kemp se může přihlásit kdokoliv, kdo splňuje parametr, který je zmíněn úplně na začátku stránky, a sice splňuje kategorii, která náleží k danému turnusu.

 • Program je od 8 hodin do 17 hodin, poté je třeba si účastnici vyzvednout, kromě dne, který bude i s přespáním.
 • Na klubové příslušnosti nezáleží a nezáleží ani na tom, zda je vůbec účastnice v nějakém klubu registrovaná, či je její úroveň začátečnice nebo pokročilá. Stačí nám zájem se zúčastnit a náklonnost k fotbalu.
 • Na email, který vyplníte do formuláře, Vám přijde potvrzení s přijetím rezervace/zamítnutím z důvodu např. plných kapacit.
 • Pro plnohodnotné přihlášení je zapotřebí uhradit účastnický poplatek.
 • Cenu kempu je třeba uhradit nejdéle do 25.05.2022, Pokyny k platbě zasíláme zde:
 • Bankovní převod:
  – č.ú.: 6099236319/0800
  – var. symbol: rodné číslo hráčky
  – do zprávy pro příjemce uveďte: „Dívčí Příměstský Kemp 2022 – jméno hráčky“
 • Pro případné dotazy kontaktujte organizátora, Tomáše Beran na emailu: tomas.beran@fstrebic.cz nebo telefonu 725 101 879.

V ceně je zahrnuto:

 • 2x denně tréninkový program pod vedením kvalifikovaných trenérů.
 • Denně oběd, 2x svačina + pitný režim.
 • Přespání 1 noc (včetně večeře a snídaně).
 • Zdravotník po celou dobu kempu.
 • Další doprovodný program s kvalifikovanými vedoucími.
 • Něco na památku o absolvování dívčího kempu.
 • Oblečení určené ke sportování.
 • Vlastní míč (v případě, že nemá míč, nebo si zapomene, je možné si míč zapůjčit).
 • Věci na sprchování.
 • V den, kdy se bude přespávat spacák, karimatku polštářek.
 • Zbytek věcí bude zaslán organizátorem v emailu s předstihem před konáním akce společně s dalšími instrukcemi.

Na emailovou adresu napíšete žádost se stornem a v závislosti na datu, kdy účast rušíte, se řídí dle storno podmínek.

Nulové storno podmínky jsou v případě, že za sebe seženete náhradníka.

STORNO PODMÍNKY PŘI ZRUŠENÍ ÚČASTI:

 • Při zrušení účasti do 20. května 2022, činí storno poplatek 25% z celkové částky
 • Při zrušení účasti do 10. června 2022, činí storno poplatek 50% z celkové částky
 • Při zrušení účasti do 24. června 2022, činí storno poplatek 75% z celkové částky
 • Při zrušení účasti od 10. července 2022, činí storno poplatek 90% z celkové částky
 • Pokud za sebe seženete náhradníka, vracíme poplatek v plné výši.

V případě, že dítě na kemp bez předchozího písemného upozornění z jakéhokoliv důvodu nenastoupí, nemá právo na vrácení účastnického poplatku.

V případě nenastoupení na kemp z důvodu nemoci, bude po předložení lékařské zprávy vrácení části poplatku řešeno po individuální domluvě.

V případě, že nařízení vlády znemožní pořádání kempu a Vy máte již zaplaceno, vracíme poplatek v plné výši zpět na účet, ze kterého nám platba přišla.

V tomto případě Vás přesměruji přímo na naší paní sekretářku, paní Křečkovou, která s Vámi veškerou potřebnou dokumentaci vyřídí.
Email: irena.kreckova@fstrebic.cz
Mobil: 602 861 723

Kontaktujte organizátora kempu, Tomáše Berana, prostřednictvím mailu: tomas.beran@fstrebic.cz, nebo na čísle +420 725 101 879

Přihlášky

Přihláška na příměstský kemp

21. – 24.07.2022