foska-kempy-logo

příměstský fotbalový kemp pro dívky
vrchlického 990, borovina

pro ročníky narození 2008 - 2015

20. - 23.07.2023

3 490,- Kč

4denní celodenní + 1 přespání

Jak nakupovat?

Jak nakupovat, když chcete platbu odložit, nebo chcete, aby platbu provedl ten, jehož jste uvedli do údaje pro fakturace?

 • Při vyplnění údajů v přihlášce, potvrzení souhlasu se zpracováním údajů a souhlasem s obchodními podmínkami, odešlete přihlášku. Poté budete odkázáni na platební bránu, na které pouze použijete kliknutím na křížek pro uzavření okna. Tím se potvrdí přihláška, která nám dorazí a pokyny k platbě budou odeslány na fakturační email.
 • Zkontrolovat stav platby můžete pomocí odkazu, který Vám dorazí do emailu skrze potvrzení přijetí Vaší přihlášky.
 • První kemp pro dívky v Třebíči!

  Každý den samozřejmě zažiješ porci fotbalových tréninků, které jsou dvakrát denně. Mimo tréninky je připraven bohatý program, který bude nejenom zábavný, ale můžeš si v něm posílit svou sebedůvěru a překonávat sebe samotnou. Navíc jsme vyslyšeli volání účastnic prvního ročníku o den jsme program prodloužili a součástí je i přespání jednu noc na místě kempu. Budou se o Tebe starat nejen kvalifikovaní trenéři, ale i lektorky, které mají letité zkušenosti s organizováním zábavných programů
  Tomáš Beran - Organizátor
  mob.: +420 725 101 879

  I. ročník kempu

  Přehrát video

  Přidej se k nám!

  Přehrát video

  Co můžeš očekávat na kempu

  pestrý program

  Každý den samozřejmě zažiješ porci fotbalových tréninků, které jsou dvakrát denně. Mimo tréninky je připraven bohatý program, který bude nejenom zábavný, ale můžeš si v něm posílit svou sebedůvěru a překonávat sebe samotnou. 

  Budou se o Tebe starat nejen kvalifikovaní trenéři, ale i lektorky, které mají letité zkušenosti s organizováním zábavných programů

  nové zážitky i zkušenosti

  Víme, že sport není všechno!

  Chceme, aby ses s námi cítila dobře. Pomůžeme Ti, aby ses zlepšila a uděláme maximum, abychom společně utvořili atmosféru, kam se budeš ráda vracet! 

  Věříme, že když mezi nás zavítáš, bude to jistě dobrý krok a odneseš si nejenom věcné ceny, ale i krásné zážitky, na které budeš jednou ráda vzpomínat!

  kvalifikovaní trenéři

  Na kempu potkáš zapálené fotbalové trenéry a trenérky, kteří si užívají každou strávenou minutu na hřišti. Všichni jsme začínali jako hráči a za tu dobu jsme zjistili, že potřebujeme dobré trenéry, kteří nám pomohou nacházet správný směr.

  Jen zápal však nestačí. Proto každý z trenérů a trenérek má potřebné vzdělání a touhu neustále se zlepšovat tak, abychom Ti zábavnou formou pomohli k lepším výsledkům.

  Víš, že v Třebíči hrají Fošandy?

  Proč jsme založili dívčí tým?

  Již dlouho vnímáme, že se na holky zapomíná. Na okrese Třebíč hraje fotbal téměř 200 dívek, ale většinou se jedná o dívky, které hrají v klučičích kolektivech. Je smutné, že většina dívek po dosažení dorosteneckého věku skončí s fotbalem, protože již nemůžou hrát s klukama. Úbytek dívek ve fotbalu je velká škoda a proto jsme se rozhodli s tím něco udělat.

  Rosteme rychle!

  Okresní kluby odvádí skvělou práci, co se týče vytvoření základny dívek úplně od těch nejmenších. Za to jim patří velké poděkování. A proto se nám počet aktivně sportujících žen a dívek v klubu neustále zvyšuje. Díky tomu jsme získali i nové trenérky a lektorky, které mají letité zkušenosti s organizováním zábavných programů.

  Přidej se k nám!

  Z dívek je cítít obrovská energie, nadšení,  chuť se zlepšovat a pro nás je radostí, že se mohou fotbalu dál věnovat. Protože vnímáme rozjezd jako úspěšný, začínáme pomýšlet na otevření dalších kategorií, konkrétně na dorostenecký a žákovský tým. Pokud Tě zajímá, jak to u nás funguje, přijď si to zažít na vlastní kůži!

  Přehrát video

  často kladené dotazy

  Na kemp se může přihlásit kdokoliv, kdo splňuje parametr, který je zmíněn úplně na začátku stránky, a sice splňuje kategorii, která náleží k danému turnusu.

  • Program je od 8 hodin do 17 hodin, poté je třeba si účastnici vyzvednout, kromě dne, který bude i s přespáním.
  • Na klubové příslušnosti nezáleží a nezáleží ani na tom, zda je vůbec účastnice v nějakém klubu registrovaná, či je její úroveň začátečnice nebo pokročilá. Stačí nám zájem se zúčastnit a náklonnost k fotbalu.
  • Na email, který vyplníte do formuláře, Vám přijde potvrzení s přijetím rezervace/zamítnutím z důvodu např. plných kapacit.
  • Účastnický poplatek je třeba uhradit dle pokynů, které obdržíte v emailu, jinak se přihláška považuje za neplatnou. Pokyny k platbě zasíláme zde:
  • Bankovní převod:
   – č.ú.: 
   6099236319/0800
   – var. symbol: rodné číslo hráče
   – do zprávy pro příjemce uveďte
   „Dívčí Příměstský Kemp 2023 – jméno hráčky“
  • Pro případné dotazy kontaktujte organizátora, Tomáše Beran na emailu: tomas.beran@fstrebic.cz nebo telefonu 725 101 879.

  V ceně je zahrnuto:

  • 2x denně tréninkový program pod vedením kvalifikovaných trenérů.
  • Denně oběd, 2x svačina + pitný režim.
  • Přespání 1 noc (včetně večeře a snídaně).
  • Zdravotník po celou dobu kempu.
  • Další doprovodný program s kvalifikovanými vedoucími.
  • Něco na památku o absolvování dívčího kempu.
  • Oblečení určené ke sportování.
  • Vlastní míč (v případě, že nemá míč, nebo si zapomene, je možné si míč zapůjčit).
  • Věci na sprchování.
  • V den, kdy se bude přespávat spacák, karimatku polštářek.
  • Zbytek věcí bude zaslán organizátorem v emailu s předstihem před konáním akce společně s dalšími instrukcemi.

  V potvrzovacím emailu je odkaz na zrušení účasti. Po obdržení emailu se zrušením se řídíme dle pravidel o storno podmínek od data zrušení události.

  Nulové storno podmínky jsou v případě, že za sebe seženete náhradníka.

  STORNO PODMÍNKY PŘI ZRUŠENÍ ÚČASTI:

  • Při zrušení účasti do 20. května 2023, činí storno poplatek 25% z celkové částky
  • Při zrušení účasti do 10. června 2023, činí storno poplatek 50% z celkové částky
  • Při zrušení účasti do 24. června 2023, činí storno poplatek 75% z celkové částky
  • Při zrušení účasti od 10. července 2023, činí storno poplatek 90% z celkové částky
  • Pokud za sebe seženete náhradníka, vracíme poplatek v plné výši.

  V případě, že dítě na kemp bez předchozího písemného upozornění z jakéhokoliv důvodu nenastoupí, nemá právo na vrácení účastnického poplatku.

  V případě nenastoupení na kemp z důvodu nemoci, bude po předložení lékařské zprávy vrácení části poplatku řešeno po individuální domluvě.

  Kontaktujte organizátora kempu, Tomáše Berana, prostřednictvím mailu: tomas.beran@fstrebic.cz, nebo na čísle +420 725 101 879