#Fošandy

Ženy

2008 a starší (žákyně – 2009 a ml.)

Tréninky

Rozpis utkání

Kontakt na trenéra

Víš, že v Třebíči hrají Fošandy?

Proč jsme založili dívčí tým?

Již dlouho vnímáme, že se na holky zapomíná. Na okrese Třebíč hraje fotbal téměř 200 dívek, ale většinou se jedná o dívky, které hrají v klučičích kolektivech. Je smutné, že většina dívek po dosažení dorosteneckého věku skončí s fotbalem, protože již nemůžou hrát s klukama. Úbytek dívek ve fotbalu je velká škoda a proto jsme se rozhodli s tím něco udělat.

Rosteme rychle!

Okresní kluby odvádí skvělou práci, co se týče vytvoření základny dívek úplně od těch nejmenších. Za to jim patří velké poděkování. A proto se nám počet aktivně sportujících žen a dívek v klubu neustále zvyšuje. Díky tomu jsme získali i nové trenérky a lektorky, které mají letité zkušenosti s organizováním zábavných programů.

Přidej se k nám!

Z dívek je cítít obrovská energie, nadšení,  chuť se zlepšovat a pro nás je radostí, že se mohou fotbalu dál věnovat. Protože vnímáme rozjezd jako úspěšný, začínáme pomýšlet na otevření dalších kategorií, konkrétně na dorostenecký a žákovský tým. Pokud Tě zajímá, jak to u nás funguje, přijď si to zažít na vlastní kůži!

Přehrát video

Těšíme se na tebe!

Každoročně pořádáme dívčí kempy!

I. ročník kempu

Přehrát video

Přidej se k nám!

Přehrát video