KP: Vrchovina, Doubravník/Nedvědice – FŠ Třebíč

Seznam zápasů

U11 - Starší přípravka

Sestava
Vrbka, Rozsypal, Falhar, Uhlíř, Buriánková, Mácová, Hanáčková, Ševčík, Novotný, Čech, Gorka, Coufal, Macek Kravka


V krásném podzimním počasí jsme se utkali v Novém Městě s Nedvědicí/Doubravníkem a domácí Vrchovinou.

V prvním utkání jsme na obou hřištích měli hru „pod kontrolou“, v naprostém komfortu. Na jednom hřišti jsme i přes dominanci hráli  pomaleji, našim hráčům chybělo zrychlení hry. I přesto však předvedli hezké individuální či kombinační akce. Na druhém hřišti byl pro naše hráče zápas větším přínosem, jak intenzitou hry, tak kvalitou soupeře.

Ve druhém utkání proti Vrchovině na jednom hřišti jsme herně dominovali, přestože skóre bylo v první části vyrovnanější, kluci utkání otočili ve svůj prospěch, především kvalitou v obcházení a přímočarostí. Ve hře se začínají pomalu objevovat věci, na které se zaměřujeme – vnímání a reagování více hráčů současně, součinnost a hledání si herních situací (jde mi přihrát? kam chci míč? co když míč nedostanu?). Dále pak kvalita přihrávky a otevírání si prostoru. I přesto jsme se pak všichni shodli, že naše hra – tj. naše individuální výkony (které vedou k týmovému) – a jejich rychlost byla pomalá, k tomu chyběla větší vášeň s míčem, ale hlavně bez míče 🙂 Na druhém hřišti nás soupeř přehrál herně i výsledkově, holky a kluci byli vypnutí, bez energie a entuziasmu.

Po utkání jsme všichni společně poslali podporující video – vzkaz trenéru Alešovi Křečkovi, který si během sobotního utkání B týmu můžu vážně poranil koleno. Všichni společně věříme, že bude trenér v co nejdříve v pořádku a že jeho rekonvalescence proběhne bez problémů!