Sestava
Pospíchal, Kratochvíl, Švéda, Trnavský, Raitmajer, Uličný, Dvořák, Zacha, Jurda, Hobza, Adam. Střídali: Molák, Staněk, Chvátal.

Střelci
2x Hobza, Jurda

K nedělnímu utkání do Stonařova, náš tým odjížděl bez tří zkušených hráčů, Vojty Lampíře, Tomáše Růžičky a kapitána Lukáše Hráčka, které nahradili naši hráči s U 19 Jakub Jurda, Zdeněk Švéda, Honza Chvátal a brankář Tomáš Pospíchal.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a už v 15. minutě po krásně sehraném rohu naskočil na míč Marek Hobza a hlavou nedal domácímu brankáři žádnou šanci. V 35. minutě zvyšoval Jakub Jurda, který se ve vápně vyhnul dvěma obráncům a s přehledem zvýšil na 2:0. Další branku přidal v 43. minutě opět Marek Hobza, který dostal perfektní míč za obranu a po samostatném úniku se nemýlil a zvýšil na konečných 3:0. Po celé utkání jsme byli jasně lepším týmem. Nadstandartní výkon podali : Vojta Dvořák, Tomáš Zacha, Honza Uličný.