Pažitka.cz

pazitka

Projekt Pažitka zdravě a chutně podporuje naše mladé sportovní naděje aneb i my rodiče máme zodpovědnost za zdravý vývoj svých dětí.


Proč dětem nenabídnout jiné dobroty než párek v rohlíku nebo hranolky?

To je zásadní myšlenka, která vznikla v týmu, který je tvořen i rodiči mladých fotbalistů.

Také vedení a trenérům fotbalové školy není strava fotbalistů lhostejná.


Proto se Pažitka zdravě a chutně pro letošní zimní turnaje domluvila s Fotbalovou školou, že připraví varianty vyvážených svačin a občerstvení, pro naše mladé hráče a jejich rodiče.

Jak třeba chutnají domácí ovesné sušenky, tvaroháčky, ovocné saláty nebo chutná domácí bagetka, či wrap? Chcete spolupracovat nebo si zdravé dobroty pro Vaše děti objednat? Chcete Pažitku na Vašem hřišti? Jak to všechno začalo?

  • Pažitka

Tak jako je pažitka zdrojem minerálů a vitamínů, tak Pažitka.cz je studnou čerstvých informací o jídle, vaření a životním stylu. Tato známá bylinka, vždy čerstvá a voňavá, svým specifickým aroma podporuje chuť k jídlu a dobré trávení a to je náš cíl! Vyvolat Vám chutě, podmanit si Vás a splnit tak Vaše tužby k plné spokojenosti! Právě proto vznikl třebíčský projekt Pažitka zdravě a chutně.


  • Zdravě

Žádní dietologové a nutriční specialisté, ale pohodový tým, který jí rád kvalitně a vychutnává si ingredience tak, jak prostě jsou. Pro nás je především zdravé vše, co se rychle kazí! Dbáme tedy vždy na čerstvost a kvalitní zpracování vybraných sezónních surovin. Snažíme se, aby Vám naše jídla nejen chutnala, ale hlavně dodala sílu, energii a plnou výživovou hodnotu.


  • Chutně

Nečekejte maggi, vegety, grilovací koření nebo majonézy. Ani zbytečná dochucovadla, abychom si podmanili ty, kteří chtějí kyblík těstovin s francouzským dresingem plným majonézy za 39 kč a mohli říci, to jsme se ale nacpali. Chceme oslovit ty, kteří ocení jednoduchost s kvalitními ingrediencemi, kde oliva chutná, jako oliva.

Pažitka zdravě a chutně je Vám k dispozici a my se budeme těšit z Vaší přízně!


image002