Podzimní start U14 do sezóny

Seznam zápasů

Boskovice vs FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
4 : 41 : 2

Střelci
Jančok, Bartes 2x Franěk

Popis zápasu

V zápase jsme jasně dominovali s míčem, soupeře přehrávali a prvních 20 minut se hrálo pouze na jednu bránu, kdy jsme také dali 2 branky. Nicméně soupeř hrozil z protiútoků, kde jsme nedokázali pohlídat urostlého a rychlého útočníka. Celý zápas byl v tomto duchu a soupeři jsme darovali několik úníků, kdy jsme nedokázali pohlídat dříve zmíněného útočníka, a tak i přes, že jsme naprosto dominovali ve všech ohledech, jsme pouze remizovali.

FŠ Třebíč vs Vyškov

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
3 : 62 : 2

Střelci
Šín Kolář Bartes

Popis zápasu

Do zápasu jsme vstoupili daleko lépe, byli aktivnější, nebezpečnější, nicméně velmi brzy nám soupeř trefil našeho útočníka v úprku na bránu a ten už nemohl pokračovat a v této chvíli se nám zápas zlomil, jelikož dalších 20 minut jsme nebyli schopni nahoře udržet míč, soupeř nás začal přehrávat a prosadil se i gólově, do druhé půle jsme vstoupili také dobře, bohužel jsme nebyli už tolik nebezpeční, i když jsme se dokázali dostávat do nebezpečných prostorů. Posledních 10 minut jsme vsadili vše na útok a dostali z toho 2 branky z protiútoku

 

Ždár nad Sázavou vs FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Střelci
Jančok 2x

Popis zápasu

V tomto zápase jsme sehráli dobré utkání, bohužel soupeř potrestal naše chyby a my jsme vepředu nedokázali vymyslet nic nebezpečného. Vyrovnané utkání, které jsme si prohráli.