život a vývoj fotbalového brankáře

Setkávací seriál s Michalem Kosmálem

1/3 - První setkání proběhne
1. října 2020 od 16 do 19 hodin
na adrese Vrchlického 990 (stadion na Borovině)
Vstupné: 150,- Kč

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Michal Kosmál

  • Bývalý profesionální brankář
  • 10 let šéftrenér brankářů v klubu SFC Opava
  • 2 roky trenér brankářů v mládežnických reprezentacích
  • Mentální kouč sportovců

„Jsem věčný nespokojenec a hledač fotbalové pravdy.“

setkávací seriál

01 Praxe

Trenéři si v praxi sami na sobě vyzkouší "specifické detaily" brankářského postu. Ukážeme si, co je z pohledu brankářské techniky důležité pro dlouhodobý rozvoj brankáře. Následuje teorie se pobavíme o zapojení gólmana do tréninku, nárocích trenérů na herní dovednosti, propojení herní a brankářské přípravy,.

02 TEORIE

Převážně projdeme teorii o individuální práci s brankářem, význam vztahu trenér - brankář. Projdeme jednotlivá věková období a vývoj brankáře, znovu ujasnění základních principů učení, složení a posloupnost v brankářském tréninku.

03 RYZÍ PRAXE

Shrnuli bychom dosavadní poznání z předešlých setkání, vyzkoušeli si projít celý brankářský trénink a znovu se zastavili u rozdílů mezi "dirigováním a koučováním". Společně bychom pojmenovali způsoby, jak působit na gólmana v tréninku s mužstvem.

další možnosti vzdělávání

Pro účastníky, kteří by se chtěli zajímat o problematiku brankářů hlouběji proběhne (vždy cca. za měsíc od uběhnutí akce) online setkání s aktivní diskuzí i odpověďmi na otázky, týkající se jejich okruhu zájmu brankařské tématiky, která bude moci obohatit rozhled i praxi

Videohovor bude pro dobrovolné zájemce. Poplatek za online hovor 100,- Kč.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ na I. setkání

Přihlášky zasílejte do 25.09.2020!