PU U14 FŠ Třebíč – U14 Žďár nad Sázavou

Seznam zápasů

Ždár nad Sázavou vs FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
1 : 61 : 2

Sestava
Vejnar - Ludvík (Hynek) Kolář Procházka Muška - Rambousek(Hala) Mastný Brabec Šín - Bartes - Jančok

Střelci
Bartes 1x

Popis zápasu

V zápase, i když jsme byli určitě techničtější jsme si nakonec odnesli debakl. Soupeř hrál jednoduchý, tvrdý, a účelný fotbal. Prvních 30 minut jsme soupeře přehrávali, ale soupeř vždy byl tam kde měl být a velice tvrdě, takže všechny naše akce byly zastaveny ještě v počátku. V zápase jsme se učili rozehrávku se střeďáky, na které už fungovala lépe než dříve, ale chybí variabilita a soupeř tak jednoduše naši hru po prvním poločase je schopen přečíst.

Ve druhém poločase se projevilo to jak jsme neuvěřitelně nedůslední v osobních soubojích.. Zatímco my pokaždé, když jsme se kombinacemi nebo 1vs1 dostali do výhodnější pozice, přílítl někdo ze soupeřů a tvrdou důslednou hrou naši akci zastavil. Zatímco soupeři stačilo běhat jenom rovně, my stále jen natahujeme nohy místo toho , aby jsme se do souboje dostali tělěm a tak se stávalo velice často, že soupeř který pořádně ani nemusel zatáčet přešel naše 4 hráče.

Poslední věc, která byla taky velmi špatná byla přesnost a tvrdost přihrávek, ve velmi náročném programu a ve velkém teple, ztratíme naší nedůsledností více než 50% míčů a pak se zbytečně zatavíme a zápasu pak už byl jenom ve znaku toho, že jsme nemohli a soupeř hrál.

U14 - Starší žáci "B"