Fotbalové kluby

Princip vzájemného partnerství ve prospěch nových a nových hráčů uplatňuje FŠ i ve vztazích s okolními fotbalovými kluby a to nejen na Třebíčsku. Cílem každého jednání s kterýmkoli fotbalovým klubem v okolí je domluvit se, v rámci možností FŠ a druhých klubů, na vytvoření podmínek pro další rozvoj jejich hráčů ať už propojením metodiky přípravy hráčů nebo při jejich přechodech mezi kluby. Těší nás, že okruh fotbalových klubů, které naši nabídku na úzkou, až smluvní spolupráci přijaly, se postupně rozrůstá.


Momentálně spolupracujeme s: TJ Sokol Přibyslavice, TJ Sokol Šebkovice, Sokol Hartvíkovice, TJ Vladislav, FC Velké Meziříčí, FC Vysočina Jihlava, FC Náměšť nad Oslavou, TJ Sokol Brtnice, FC Čáslavice-Sádek, TJ Sokol Pyšel a částečně některé další. Hráči těchto klubů se také pravidelně objevují v žákovských okresních a krajských reprezentačních výběrem a ti nejúspěšnější přecházejí do jediného profesionálního fotbalového klubu v kraji, do FC Vysočina Jihlava.


Přes projekt FAČR Létající týmy trenérů předvedli naši trenéři Daněk a Procházka do září 2015 ukázkové tréninky a pobesedovali s tamními trenéry a rodiči hráčů v Čáslavicích, Lipníku, Moravských Budějovicích, Náměšti, Okříškách, Předíně, Pyšelu a v dalších místech kraje za hranicemi Třebíčska.