U11: Triangl (Dynamo České Budějovice, FK Mladá Boleslav, FŠ Třebíč)

Seznam zápasů

U11 - Starší přípravka

Sestava
Mašek - Mičánek, Matušina, Ševčík, Rozsypal, Čech, Coufal, Macek, Sobotka J. (hráno 6+1)


V tréninkovém centru Dynama ČB jsme v tropickém počasí sehráli triangl s kvalitními soupeři v podobě Mladé Boleslavi a domácího celku.

„V utkání s Mladou Boleslaví se hra přelévala ze strany na stranu, hezké akce byly k vidění na obou stranách. Dařilo se nám v rychlém protiútoku a dynamickém řešení herních situací na menším prostoru. Dokázali jsme se individuálně prosazovat především v křídelních prostorech, v těchto akcích kluci ukazovali svoji živelnost a nespoutanost. Soupeř měl ve svém středu několikero rychlých individualit a dokázal se také gólově prosazovat. Rezervy jsme měli ve variabilitě rozehrávky od branky a v klamavém pohybu hráče před převzetím míče  i s míčem.

Proti Českým Budějovicích se kluci „poměřili“ s absolutní špičkou v jejich ročníku. Po pasivním začátku, ve kterém nás soupeř přehrál ve všech činnostech v obrovské herní intenzitě se kluci dokázali v některých fázích soupeři vyrovnat. Zpočátku se nám nedařilo reagovat na ztrátu míče, dynamiku soupeřových hráčů a jejich soubojové chování, což kluci zlepšili a někteří naši hráči se dokázali prosadit ať už individuálně či ve dvojicích a trojicích. Utkání bylo pro kluky i pro nás trenéry kvalitním studijním materiálem a již teď se všichni těšíme na nejbližší trénink! 🙂 Hráči zaslouží ocenění za přístup a bojovnost během obou utkání.“

Trenéři: Křeček, Talafa