U12 Březník – FŠ Třebíč/Trnava 5:5

Seznam zápasů

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek1. poločas
5 : 52 : 2

Sestava
Blažek A., Blažek D., Gabriel, Jurda, Kratochvíl A., Kratochvíl T., Palík, Procházka M., Průšová, Sobotka, Tománek, Dvořáček, Štefanovič, Nevrkla, Vafek

Střelci
7. Pelán Štěpán (pen.), 25. Malý Matyáš, 35. Franěk Vít, 45. Bureš Matyáš, 59. Franěk Vít - 11. Procházka Matěj, 17. Palík Vojtěch, 57. Nevrkla Jan, 51. Sobotka Dominik, 61. Koubek Šimon (vl.)

V atraktivním gólovém utkání s kvalitním celkem Březníku jsme střídali dominantní fáze hry s fázemi, kdy jsme nedokázali rychle reagovat.

Naši hráči dokázali do hry dostat své dovednosti, především obcházení (1 v 1, 1 v 2) a dynamické vedení míče. Ne vždy však dokázali situace řešit efektivně. Směrem dozadu jsme chtěli rychle přepínat a reagovat, což se nám střídavě dařilo.

Utkání bylo vypjaté až do samotného konce, Březník nám vstřelil gól minutu před koncem, my pak v první minutě nastavení.

Rozdílovým hráčem ve finální fázi byl Vojta Palík. Vzadu potvrdil svoji kvalitu Adam Kratochvíl s Davidem Blažkem, směrem dopředu byli cítit Dominik Tománek, David Sobotka i Matěj Procházka. Snahu a nasazení však ukázali všichni hráči v týmu a zaslouženě tak získali první bod s prvním týmem tabulky.

Černou kaňkou utkání bylo chování některých rodičů, kteří (zpovzdálí) přehnaně reagovali na výkon rozhodčího. Jako klub se distancujeme od jakýchkoli „tradičních“ nesportovních vstupů během zápasů bez ohledu na výsledek či výkon. Podporujeme a budujeme prostředí vzájemné důvěry vztahů celé společnosti.