U7: mini přáteláček s Náměští nad Oslavou

Seznam zápasů

Sestava
Cejpek D., Jančok, Kostelecký, Pochop,Havelka, Janata, Krška, Žahourek, Válek, Tomšíček, Janík, Veselý, VošmeraV sobotu 10.10.2020 si školička v areálu střední školy Stavební zahrála proti kamarádům a kamarádkám z Náměště. Vzhledem k vládním opatřením týkající se šíření viru Covid-19 měli všechny rodiče vstup do areálu zakázány. Tuto situaci jsme využili k rozvoji samostatnosti všech našich dětí. Při vstupu do arélu si každý hráč vybral svůj dres a šel se sám bez jakékoli pomoci převléci. Byli jsme velmi potěšeni tím, jak to děti opět zvládly. Nikdo ze zúčastněných neměl sebemenší problém.

Kamarádi z Náměště dorazili pouze s 5 dětmi a proto jsem se domluvili, že vytvoříme tři týmy a zahrajeme si mezi sebou. Na dvou hřištích bylo více než hodinu patrné, že se spousta dětí fotbalem baví. Viděli jsme spoustu gólů, mnoho pokusů o kličku, individuální průniky a vzájemnou komunikaci.

Po skončení si děti zakopaly penalty a poté po sobě uklidili obě hřiště. Následovalo převlékání a skládání dresů zpět do koše. Děti zaslouží velkou pochvalu za to, jak to všechno sami zvládli. Rodiče za respektování a dodržení nastavených pravidel.