U7: triangl s Okříškami a Náměští nad Oslavou

Seznam zápasů

U7 - Školička - přípravka


Popis zápasu

V neděli 13.6.2021 se na hřišti v Borovině (V-stav aréna) za krásného počasí odehrál triangl mezi nejmenšími dětmi z Okříšek, Náměště a Třebíče.

Po vzájemné dohodě trenérů se postavilo hned několik hřišť. K dispozici bylo hřiště 4+1 a dvě hřišťátka na hru 3vs3 nebo 1vs1.

Trenéři školičky měli radost z velkého počtu nadšených dětí, které si přišly zahrát proti ostatním kamarádům z jiných týmů. Děti se hned po příchodu samostatně oblékly do dresů a po společné zahřívačce se rozdělili do několika hracích skupin.

Na hřišti 4+1 jsme s dětmi řešili zejména hráče navíc (brankáře). Děti si přicházely na to, jaký má ve hře úkol a kde by se mohl pohybovat. Každý z hráčů a hráček si sám určil co by si v utkání chtěl vyzkoušet. Někdo si chtěl vyzkoušet kličku, střelu, dát gól, chytit míč. A podle toho jsme ke každému jednotlivci přistupovali. Během dopoledne jsme viděli krásné individuální akce, střely na branku i góly.

Na hřišti 3vs3 jsme hráli na více branek. Zde jsme s dětmi řešili co nastane po tom, když ztratím míč a v jakém prostoru bych chtěl získávat míč. Na tomto hřišti bylo vidět, že velká část dětí se snažila zakončovat do odkrytých branek.

Ve hře 1vs1 jsme hráli mezi sebou a zde jsme opět hráli na více zapichovacích branek. Úkolem bylo dát gól provedením po té co si kličkou uvolníš branku. Někomu se to dařilo lépe někomu hůře, ale všechny děti zaslouží velkou pochvalu za aktivitu, entuziasmus a hravost.

Během volných chvil jsme společně soupeřili o míč, prali se, přelézali plot a dělali gymnastické prvky.

Také bychom chtěli poděkovat všem rodičům za spolupráci a podporu.