U8: FŠ Třebíč vs. Jaroměřice nad Rokytnou

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Cejpek F., Cejpek D., Jančok, Vidlák, Válek, Tomšíček, Sobotka, Zelenák, Pelikán, Viet Anh Ho Sy,Veselý, Vošmera, Žahourek, Hotový, Foretník, Křivánek K., Křivánek V.,


V sobotu 14.5.2022 jsme na domácím hřišti hostili kamarády z Jaroměřic. K utkání se dostavilo 17 natěšených dětí. Tradičně jsme si postavili dvě hřiště, tentokráte i druhé hřiště bylo s velkými brankami. Pokračovali jsme v tématech z tréninku. Zaměřovali jsme se zejména na to, jak rychle a v jakém prostoru se nám podaří získat míč. Co po zisku míče můžeme dělat, jaké máme možnosti. Jak na zisk míče reaguje zbytek spoluhráčů na hřišti? Dále jsme chtěli zkoušet individuální průniky (snahou bylo hledaní nejoptimálnější cesty, která by vedla k zakončení).

Všechny děti zaslouží velkou pochvalu za aktivitu, po celé utkání se nám dařilo získávat míče a následně s ním hrát. Viděli jsme spoustu povedených individuálních průniků. První dva poločasy nám nevycházely kličky, často jsme naráželi do soupeře, z čehož pramenily rychlé brejky soupeře. V tomto ohledu jsme se ve zbylých dvou poločasech zlepšili což vedlo k velkému počtu zakončení i počtu vstřelených branek.

Děkujeme rodičům za podporu a pomoc při chystání a úklidu hřišť.

Trenéři