U8: MU – Stařeč, Kouty a mini turnaj ve Stonařově

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"


ČTVRTEK 28.4.2022 – MU: Stařeč

Sestava: Cejpek D. Jančok, Zelenák, Pokorný, Válek, Sobotka, Veselý, Vošmera, Vidlák, Tomšíček, Hotový, Foretník, Zeman, Janata

Ve čtvrtek jsme zajížděli k vloženému utkání do Starče. K utkání se již tradičně dostavil velký počet našich natěšených dětí. Po domluvě s trenéry jsme proto opět postavili druhé menší hřiště na hru 3+0. Tentokráte měla i Stařeč více dětí a proto jsme současně hráli na obou hřištích proti sobě.

Pokračovali jsme v tématech z minulých týdnů. Rychlost reakce, přepínání, jak rychle dokážeme odebrat soupeři míč, finální zakončení a obcházení 1vs1, či 1vs2. Na obou hřištích se nám dařilo přepínat z útoku do obrany a naopak. Menší hřiště nás nutilo hledat volné prostory jak s míčem, tak bez míče. Někomu se to dařilo skvěle, jinému hůře. Všechny děti bychom chtěli pochválit za touhu učit se novým věcem, zkoušení a entuziasmus.

 

SOBOTA 30.4.2022 – MU: Kouty

Sestava: Havelka F., Havelka D., Jančok, Krška, Vidlák, Tomšíček, Janata, Válek, Cejpek D., Cejpek F., Kohlstromová, Bouše.

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali kamarády z Koutů. I v tomto utkání jsme navazovali na témata z minulých týdnů. S dětmi jsme mimo jiné otevírali otázky na rychlost provedení – vedení míče, kličky, co následuje po kličce atd. V tomto utkání se nám dařilo získávat rychle míč a vyjíždět s ním k brance soupeře. Výborně jsme reagovali na hlouček soupeřových dětí a hledali kličkou či vedením míče volný prostor k brance. Viděli jsme i spoustu povedených individuálních průniků. V zakončení si tentokráte velmi dobře počínal T. Krška, který nastřílel 9 branek. Velké množství střel a nájezdů nám ještě vychytal soupeřův brankář. Děti zaslouží pochvalu za velkou aktivitu, agilnost a chuť hrát a zlepšovat se. Rodičům děkujeme za podporu a fandění.

 

SOBOTA 30.4.2022 – Mini turnaj – Stonařov

Sestava: Žahourek, Veselý, Sobotka, Konečný, Vošmera, Hotový

Přesto, že jsme měli na sobotu naplánované MU, vypravili jsme druhou partu dětí na mini turnaj do Stonařova. Zde jsme se utkali s místním Stonařovem a Brtnicí. Po domluvě s trenéry jsme si zahráli formu 3+1. Ve všech odehraných utkáních jsme byli individuálně, ale týmově lepším týmem, což se projevilo i na počtu vstřelených branek. Na dětech byla vidět velká touha po vítězství. Dařili se nám zejména kličky, hledaní volných prostor a získávání míčů. Z pozice brankáře nám skvěle vyjížděl a podporoval útok E. Hotový. Ze všech dětí jsme měli velkou radost, jak k turnaji přistoupili. Po turnaji jsme tedy odjížděli všichni spokojení (rodiče, děti, trenéři). Rodičům děkujeme za dovoz a odvoz dětí na turnaj, atmosféru a fandění.

Trenéři