U8 – report z utkání proti Koutům

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Cejpek D., Cejpek F., Kučerňáková, Jančok, Janata, Sobotka, Žahourek, Veselý, Tomšíček, Viet Anh Ho Sy


Popis zápasu

V neděli 12.9.2021 se ročník 2014 a mladší zajížděl ke svému druhému utkání tentokráte do Kamanice, kde jsme se střetli s chlapci z Koutů.

Chtěli jsme navázat na předchozí utkání a pokračovat v tématech, kterými se v týdnu zabýváme na tréninku. Konkrétně jsme si chtěli opět vyzkoušet hru od brankáře. Co děláme v případě, že náš brankář (poslední hráč) má balon a bude rozehrávat. Dále jsme s dětmi prohloubili téma napadání. Kdo a kdy napadá, v jakém prostoru chceme získat míč, co dělají ostatní když spoluhráč napadá. Děti si dále chtěly zkoušet kličky, vedení míče a střílení branek.

Opět nás potěšila aktivita s jakou děti utkání odehrály. Všechna zmíněná témata jsme společně rozebírali během utkání, ale i o přestávce. Bylo vidět, že děti samotná hra velmi baví. Viděli jsme velké množství individuálních průniků i snahu o kličky pod tlakem. Během celého utkání jsme šli nespočetněkrát sami na brankáře, ale ve většině případů jsme vždy trefili brankáře nebo jsme netrefili branku.

Ze soupeřových hráčů na sebe nejvíce upoutal pozornost Adam Novotný (r.n. 2013), který nastřílel během celého utkání přes deset branek. Pro naše hráče byl ukázkou toho, jak se dají řešit situace před brankou soupeře.

Všechny zúčastněné děti zaslouží velkou pochvalu za snahu a aktivitu. Rodičům děkujeme za spolupráci a respektování nastavených pravidel. Jsme potěšeni hrát v takové atmosféře.

Trenéři

 

 

U8 - Mladší přípravka "B"