Výsledek1. poločas
0 : 70 : 2

Sestava
Šenkýř - Zerhau, Gabi, Obrdlík, Syrový (64' Zimmermann) - Miška, Dvořák, Němeček - Zahrádka (59' Zapletal), Dlouhý, Hobza (82' Kratochvíl)

V prvním domácím utkání v Divizi jsme přivítali Kuřim. Vstup do zápasu nám vyšel dle našich představ, hráli jsme trpělivě a častokrát dostatečně rychle nato abychom soupeřův střední blok dostali do bloku nízkého a hledali průniky do boxu. Přestože jsme inkasovali už v šesté minutě, nijak to s námi nezatřáslo a dále jsme kontrolovali míč a vytvořili si šance na otočení stavu. Do poločasové pauzy se šlo za stavu 0:2, a během ní jsme si definovali plán na poločas druhý vycházející z informací které nám dal poločas první. K realizaci plánu jsme se ovšem nedostali, soupeř ihned zvýšil na 0:3 a my všichni složili zbraně, což je něco co nás nemůže definovat a ani nechceme! Soupeři gratulujeme k vítězství, ke kterému došel svou signifikantní hrou založenou na propracovaném středním bloku a po zisku míče rychlému přechodu až do zakončení.