Staň se fošákem!

přijď mezi nás a Zažij Fošku na vlastní kůži!

Filosofie fotbalové školičky

Rodič - Hráč - Trenér

Každý jsme člověk s jedinečným cítěním a myšlením. Proto je třeba se vzájemně naladit skrze komunikaci pro kvalitní spolupráci a rodič je při rozvoji dítěte samozřejmě pro nás zásadní.

Dítě jako partner s limity

Dítě rozhodně není míň než dospělý člověk a tudíž jeho názor není méněcenný, než názor dospělého. Proto vnímáme dítě jako partnera, který má své limity, které určují jeho prožitky a zkušenosti.

Respekt a samostatnost

Osobnost na prvním místě! Každý máme svou volbu, k níž se váže i odpovědnost. Cílem je provést dítě stezkou odvahy, aby dosáhlo samostatnosti a mohlo se připravit na dospělost.

Rozvoj dovedností

Samozřejmě se někomu může zdát podezřelé, že se nehraje na našich trénincích jenom fotbal. Důvodem je všeobecná pohybová příprava, která v budoucnu umožní se lépe a rychleji učit specifické dovednosti.

Úspěšní hráči, kteří prošli foškou

Několik hráčů, kteří prošli procesem Fošky, mohou naplňovat své sny v profesionálních klubech v Česku i zahraničí

Foška mě naučila bavit se fotbalem. Dostal jsem skvělé fotbalové základy, bez kterých bych nebyl tam, kde jsem nyní. Získal jsem i spoustu, se kterými se setkávám dodnes.
Ondřej mastný
Manchester United FC
Jsem šťastný, že jsem mohl vyrůst zrovna ve Fošce. Jsem si jist, že do teď čerpám z toho, co jsem se zde naučil a vždy bude mít Foška v mém srdci své místo.
Michal ševčík
FC Vysočina Jihlava
Jsem nesmírně rád, že jsem začínal ve Fošce, která mě fotbalově vychovala. Foška mi dala do fotbalu hrozně moc a hlavně se mi líbí její speciální přístup k hráčům.
Fares Shudeiwa
FC Vysočina Jihlava

první měsíc trénování je zdarma!

Pokud jste se již rozhodli pravidelně navštěvovat Fotbalovou školu a stát se jejími členy, vyplňte přihlášku níže.

všestranný rozvoj
a radost z pohybu

Kdo stojí za systémem výchovy

Vedení Fotbalové školy Třebíč, zejména …

Mgr. Aleš Křeček

Zakladatel Fotbalové školy Třebíč, kterou zakládal s cílem vytvořit klub mládeže, jehož práce bude založena na aplikaci nejmodernějších poznatků ze zahraničí. Bývalý trenér reprezentace ČR do 16-ti a 19-ti let a současný ligový trenér.

Martin Daněk

Spolutvůrce He-Art programu. Šiřitel nových přístupů v učení a komunikaci, který se jako první evropský fotbalový trenér učil přímo od zakladatele moderního světového koučinku, Timothy Gallweye.

PaedDr. Luděk Procházka, Csc.

Bývalý dlouholetý šéftrenér mládeže SK Slavia Praha a AC Sparta Praha, který je dodnes považován za jednoho z největších odborníků v českém mládežnického fotbalu posledních dekád.

Kontakty

Zanechte nám zprávu

trenér Jesliček

Martin Daněk

+420 724 830 169
martin.danek@fstrebic.cz

Šéftrenér školičky

Pavel Chalupa

+420 732 462 658
pavel.chalupa@fstrebic.cz