Staň se fošákem!

přijď mezi nás a Zažij Fošku na vlastní kůži!

Filosofie fotbalové školičky

Rodič - Hráč - Trenér

Každý jsme člověk s jedinečným cítěním a myšlením. Proto je třeba se vzájemně naladit skrze komunikaci pro kvalitní spolupráci a rodič je při rozvoji dítěte samozřejmě pro nás zásadní.

Dítě jako partner s limity

Dítě rozhodně není míň než dospělý člověk a tudíž jeho názor není méněcenný, než názor dospělého. Proto vnímáme dítě jako partnera, který má své limity, které určují jeho prožitky a zkušenosti.

Respekt a samostatnost

Osobnost na prvním místě! Každý máme svou volbu, k níž se váže i odpovědnost. Cílem je provést dítě stezkou odvahy, aby dosáhlo samostatnosti a mohlo se připravit na dospělost.

Rozvoj dovedností

Samozřejmě se někomu může zdát podezřelé, že se nehraje na našich trénincích jenom fotbal. Důvodem je všeobecná pohybová příprava, která v budoucnu umožní se lépe a rychleji učit specifické dovednosti.

nominace na evropské ocenění
"best amateur football club 2021"

Přehrát video

Hodnocení licenčního systému fačr

Soutěže

Hráči

Trenéři

Infrastruktura

Aktivity

Spolupracující subjekty

Úspěšní hráči, kteří prošli foškou

Několik hráčů, kteří prošli procesem Fošky, mohou naplňovat své sny v profesionálních klubech v Česku i zahraničí

Foška mě naučila bavit se fotbalem. Dostal jsem skvělé fotbalové základy, bez kterých bych nebyl tam, kde jsem nyní. Získal jsem i spoustu, se kterými se setkávám dodnes.
Ondřej mastný
Manchester United FC
Jsem šťastný, že jsem mohl vyrůst zrovna ve Fošce. Jsem si jist, že do teď čerpám z toho, co jsem se zde naučil a vždy bude mít Foška v mém srdci své místo.
Michal ševčík
FC Zbrojovka Brno
Jsem nesmírně rád, že jsem začínal ve Fošce, která mě fotbalově vychovala. Foška mi dala do fotbalu hrozně moc a hlavně se mi líbí její speciální přístup k hráčům.
Fares Shudeiwa
FC Vysočina Jihlava

první měsíc trénování je zdarma!

Pokud jste se již rozhodli pravidelně navštěvovat Fotbalovou školu a stát se jejími členy, vyplňte přihlášku níže.

všestranný rozvoj
a radost z pohybu

Kdo stojí za systémem výchovy

Vedení Fotbalové školy Třebíč, zejména …

Mgr. Aleš Křeček

Zakladatel Fotbalové školy Třebíč, kterou zakládal s cílem vytvořit klub mládeže, jehož práce bude založena na aplikaci nejmodernějších poznatků ze zahraničí. Bývalý trenér reprezentace ČR do 16-ti a 19-ti let a současný ligový trenér.

Martin Daněk

Spolutvůrce He-Art programu. Šiřitel nových přístupů v učení a komunikaci, který se jako první evropský fotbalový trenér učil přímo od zakladatele moderního světového koučinku, Timothy Gallweye.

PaedDr. Luděk Procházka, Csc.

Bývalý dlouholetý šéftrenér mládeže SK Slavia Praha a AC Sparta Praha, který je dodnes považován za jednoho z největších odborníků v českém mládežnického fotbalu posledních dekád.

Kontakty

Zanechte nám zprávu

trenér Jesliček

Martin Daněk

+420 724 830 169
martin.danek@fstrebic.cz

Šéftrenér školičky

Tomáš Beran

+420 725 101 879
tomas.beran@fstrebic.cz