Akce/Projekty

SPUSTILI JSME NOVÝ PROJEKT!

ZAZIJ FOSKU

www.zazijfosku.cz


S velkým potěšením Vám představujeme nový projekt, který se jmenuje „ZAŽIJ FOŠKU“, jehož hlavním partnerem se stala společnost TEDOM a. s.

PROČ ZAŽIJ FOŠKU?
Protože „FOŠKA“ je slangový výraz pro Fotbalovou školu, který se interně tak rozšířil a zafixoval, že jsme toto označení přijali za své. A protože „FOŠKU“ je třeba zažít na vlastní kůži – My to chceme umožnit zejména co největšímu počtu dětí a rodičů v Třebíči a okolí.

CO ZAŽIJ FOŠKU OBSAHUJE?
Jednorázové i opakující se a dlouhodobé akce. Od dětských dnů pro mateřské školky, přes turnaje pro regionální kluby, po semináře pro rodiče a trenéry. Souhrn akcí, který bude dále doplňován, najdete na tomto webu v následujících akcích.

KDO SE MŮŽE JAKÉ AKCE ZÚČASTNIT?
Pro to, abyste věděli, pro koho je akce určená a dostupná, jsme vytvořili filtr, který dělí akce zaměřené pro ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ, SPORTOVNÍ KLUBY, RODIČE, STACIONÁŘE, DĚTSKÉ DOMOVY. VEŘEJNOST.

Pokud Vás zajímají bližší informace k akcím, rádi byste se do projektu zapojili a chtěli s námi spolupracovat, můžete se na nás obrátit pomocí kontaktů na projektovém webu a rádi se s Vámi spojíme. 🙂

Přejeme vám dny plné radosti,

SK Fotbalová škola Třebíč a TEDOM a. s.


Tedom logo low

HLAVNÍ PARTNER PROJEKTU