Fošácký festival

Letos hrajeme pro Filípka!

26.sprna 2022 | 16:00

Vrchlického 990, borovina

setkáme se za

Dní
Hodin
Minut
Vteřin

zveme vás na fošácký festival

Přijďte s námi oslavit odpoledne sportem, užít si parádní atmosféru při dobrém jídle, pití a zároveň podpořit dobrou věc!

Na co se můžete těšit?

Spousta sportovních disciplín, ale také zajímavý doprovodný program!

Malování na obličej

Pozvali jsme i dětskou „vizážistku“, která z obličeje dítka vytvoří třeba lvíče, nebo jiné zvířátko. 

Autogramiáda s Michalem Ševčíkem

Vycházející hvězda Zbrojovky Brno, odchovanec Fotbalové školy Třebíč zavítá na Fošácký festival. Lihovky budeme mít, kartičky také, stačí přijít požádat a je to! 

Happy End lounge Barber

Na akci bude stánek s třebíčským barberem, který umí za chvilku vystřihnout moc pěkné účesy.

Bohatá tombola

Můžete zkusit své štěstí v naší bohaté tombole. A pozor každý druhý lístek je výherní!

dražba pro filípka​

Na konci akce se budou dražit hodnotné ceny. Veškerý výtěžek z dražby poputuje na léčbu Filípka Paděry, který se narodil s Downovým syndromem a komplikovanou vadou srdíčka. Děkujeme našim dárcům za věnování a věříme, že to bude pro dražitele zajímavá investice, protože o některých jistě ještě hodně uslyšíme!

Vydražíme podepsané dresy známých hráčů

V rámci programu se můžete dále těšit na

skákací hrad

Skákací hrad
Tuto atrakci asi netřeba blíže představovat. Zkrátka nafukovací hrad, co pojme hrst nadšených skákajících dětí, jež zpestří každou akci. 🙂

malování na obličej

Malování na obličej
Je libo kytičku, nebo něco drsňáckýho? Není problém! Naše profesionální dětská vizážitstka umí na obličej kouzlit... za malý poplatek se váš obličej může proměnit v obrázek. 

střelba do terče

Střelba do terče
Je to napůl takový curling a napůl šipky... v dálce se tyčí kužel, kolem něj je jeden čtverec, za ním další a otázkou je, jak dobrý jsi střelec. Zvládneš trefit kužel, nebo alespoň nějaký ze čtverců? Přijď to zkusit!

shazování plechovek

Shazování plechovek
Plechovky na stole už se třepou, protože vidí, jak lační střelci míří svými tenisáky. Kolik jich zvládneš shodit na zem?

pavoučí sítě

Pavoučí sítě
Spiderman nám na akci nechal pěkný nepořádek. Natáhl v koutě své pavoučí sítě a my potřebujeme najít někoho, kdo zvládne dopravit pinpongový míček na lžíci skrze spletitou síť, aniž by se do ní chytil. Budeš to Ty?

Střelba na přesnost

Střelba na přesnost
Zahrávat přímáky jako třeba Messi bychom chtěli umět asi každý. Trefit přesně růžek branky není jen tak... přijdeš si troufnout?!

fotbalová hřišťátka

Fotbalová hřišťátka
A co by to bylo za akci, kdyby na fotbalovém hřišti chyběla hřišťátka na fočus... sestav si svůj minitým a pojď se vyřádit.

fotbalový biatlon

Fotbalový biatlon
Je to dřina! Řekni tátovi, ať vytáhne stopky a ukaž, jak vytrvalý a odhodlaný jsi! Bude tě čekat štreka, při které budeš zdolávat slalom, překážky, a pak v únavě se ukáže tvá muška! Pět kuželů, pět pokusů... No a potom ještě do cíle! Bude to náročné. Dáš to?

foukání míčku do kelímku

Foukání míčku do kelímku
Budeš potřebovat někoho do dvojice a silné plíce. Cíl této hry je dostat pinpongový míček z jednoho konce stolu na druhý konec, kde čeká kelímek, kam je potřeba míček dopravit. Chce to cit a dobrou spolupráci. 

Tombola

Tradiční turnaj rodičů fošky

Letos hrajeme pro Filípka!

I letos se uskuteční tradiční turnaj rodičů Fotbalové školy Třebíč. Z každé kategorie se může zúčastnit jeden tým složený z rodičů, trenérů a nejbližších příbuzných. Děti  vytváří fandící kotel a povzbuzují své favority vpřed.

Maximální počet hrajících není stanoven. Je vítán každý se zájmem hrát. Pravidla a formát turnaje se dozvíte na místě. Hlavním cílem je pobavit se a pobavit také děti.

Pro registraci svého týmu vyplňte formulář níže.

Časový harmonogram

16:00

Vypukne celá akce. Vše je připraveno - stánky s občerstvením, hřiště a doprovodný program viz. výše.

17:00

TURNAJ RODIČŮ - PRO FILÍPKA! Hlavní část programu, kdy se rodiče z různých kategorií, za hlasitého doprovodu dětí, utkají mezi sebou. O turnaji zde.

18:30

Probíhá vyhlášení vítězů turnaje a následuje dražba.

18:45

Vydávání tomboly a volná zábava, dokud se vše nesní a nevypije. 🙂

Přispějte s námi Filípkovi i vy

Výtěžek z dobrovolného vstupného, dobrovolného startovného a dražby poputuje na podporu léčby Filípka. Přispět můžete kdykoliv během akce, nejdéle však do 18 hodin.

adresa konání

Festival v fotkách...

Filípek Paděra

Filípek se narodil 08. září 2020. Vše je jevilo v pořádku, ve 4. měsící mu byl diagnostikován Downův syndrom. Tato porucha bývá spojena s dalšími komplikacemi, jako např. srdeční vadou, poruchou štítné žlázy, což se projevilo i u Filípka. Po roce se jeho zdravotní stav začal zhoršovat a musel podstoupit složitou operaci srdce, při které se až zjistilo, že Filípkovo srdíčko má pouze jednu síň a jednu komoru. Tu Filípek statečně zvládl. Nicméně další pojící se komplikace, např. podpora rozvoje, rehabilitace, stravování, stojí rodinu mnoho sil a prostředků, aby Filípek mohl prospívat.

Proto jsme se rozhodli, že letošní akci pojmeme jako podporu Filípka a jeho rodiny. Podpořit můžete každý.

Tým, který se zúčastní rodičovského turnaje může vybrat dobrovolné startovné. Návštěvníci mohou přispět dobrovolným vstupným a v závěru akce proběhne dražba. Veškerý výtěžek z výše zmiňovaného půjde za Filípkovou rodinou.

Přihláška na Fošácký festival