Nový významný partner Horácké autodružstvo Třebíč

Patron kategorie Muži "A"

Kdo je Horácké autodružstvo Třebíč?

V únoru letošního roku získal náš klub do užívání dva nové osobní automobily značky ŠKODA. Automobily poskytla společnost Horácké autodružstvo Třebíč, která se stala dalším významným partnerem klubu. 

„Jsme moc rádi, že se nám v této extrémně složité době podařilo uzavřít spolupráci s místní automobilkou. Na spolupráci s Horáckým autodružstvem se moc těšíme. Už při předávání aut bylo vidět, že je o nás skvěle postaráno. Osobní přístup všech lidí v salonu byl skvělý. Věříme, že tato spolupráce bude mít přínos pro obě strany a všichni budou maximálně spokojeni,“ svěřil se Martin Daněk – Výkonný ředitel klubu. 

Společnost Horácké autodružstvo Třebíč je největší autorizovaný prodejce nových vozů ŠKODA v Třebíči a současně partnerem programu ojetých vozů ŠKODA Plus. 

Ve spolupráci s Horáckým autodružstvem Třebíč chystáme také řadu společných akcí a eventů pro rodiče, fanoušky a příznivce našeho klubu. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, takže je na co se těšit.

O společnosti Horácké autodružstvo

V roce 2020 rozšířilo Horácké autodružstvo nabídku svých služeb o mladé ojeté vozy v programu ŠKODA Plus a je tak největším prodejcem nových a ojetých vozů v Třebíči. 

Mezi další služby patří především autorizovaný servis, certifikovaná lakovna, karosárna. Součástí areálu Horáckého autodružstva je také prodej a servis malé zahradní techniky. 

Nově se chystá podpora elektromobility a spuštění veřejných nabíjecích stanic pro nabíjení elektrických nebo plug-in hybridních vozů.

 

Zpátky na hřiště

Bylo to dlouhé, ale konečně můžeme být opět na hřišti. Shledání dětí mezi sebou a možnost znovu společně trénovat bylo tím, co jsme již zoufale vyhlíželi. Tím směrem je koncipováno i video, které by mělo symbolizovat, jak jsme moc rádi, že můžeme dělat svůj oblíbený sport s našimi blízkými vrstevníky.

Přehrát video

Reference

A proč si nás Horácké autodružstvo Třebíč vybralo pro spolupráci?

„Už samotné jednání o podmínkách spolupráce bylo na profesionální úrovni a jsme rádi, že můžeme podpořit růst a vývoj děti při sportu. Vedení FŠ má daný cíl a vizi, kterým se chtějí posouvat a my jim v tom rádi pomůžeme“ okomentoval nově vzniklé partnerství Vedoucí prodeje nových a ojetých vozů Ing. Lukáš Dostál. 

Kontakt

Ing. Lukáš Dostál

Vedoucí prodeje nových vozů
mob.: +420 727 903 134
email: lukas.dostal@hadtr.cz

Podívejte se na web patrona

Nový významný partner Horácké autodružstvo Třebíč