do konce předobjednávky zbývá

Dní
Hodin
Minut
Sekund

kolekce foškastyl

Po úspěšné kolekci Foška Limited jsme se rozhodli po roce vytvořit novou kolekci. Zaměřili jsme se na co nejlepší materiál za dostupnou cenu a jednoduchý design. Jelikož se nám rozrůstají Fošandy i fanouškovská základna maminek, myslíme na vás! Máme pro vás trčka s prodlouženým střihem a máme za to, že na zápasy můžete mít společnou stylovku! Nezapomínáme ani na tatínky a hráče, pro které máme i černá trička, protože černá je černá!

Věříme, že si tento styl, jakou nese i název kolekce najde své nositele, kterým bude lahodit oku i bude příjemný na nošení.

Znovu minimalistický design a kvalita.

"Inspirace k novému designu vzešla přímo od hráčů, aniž by to tušili. Jako trenéři v šatně často zaslechneme ledacos z toho, co si hráči povídají. Mají svůj specifický styl humoru i komunikace. V letech se nám chtě nechtě do hlavy vryje spousta hlášek i výrazů, které nám hrají v hlavě... a jeden se vryl i mně. "Hodně styyyyl...". No a nápad na název byl na světě. K tomu nějaký jednoduchý design, za kterým už jen stačí dát vykřičník! A jelikož jsme nechtěli jít jen po designu, tak jsme také nějakou dobu hledali materiál, který bude pevný a bude příjemný na nošení. Přeji novým budoucím majitelům příjemné nošení."
Miloslav Bukáček

seriál "pod pokličkou", jak vznikala předešlá kolekce limited

1. díl - potisk

Borci z Gentleman Art nás ochotně pustili do výroby, abyste se s námi podívali, jak se takový materiál tiskne a řekneme vám rovnou – byla to slušná věda! Moc se nám líbí zejména jejich osobitý a osobní přístup!
Udělali jsme pro vás kraťoučký film, jak to asi nějak probíhá, shlédněte to.

2. Díl - Focení

Při práci legraci. Je třeba si to umět udělat hezký. Malý sestřih z focení loňské kolekce Limited.

Momentky pro pobavení
aneb focení je funny

Speciální poděkování patří Gentleman Art za přístup a konzultace, Aldovi Křečkovi za nafocení, naší modelce Ádě a modelovi Kabimu, že pro Fošku nafotili naše nové kousky! 🙂