kolekce limited

Nové produkty s názvem „LIMITED“, které míří do fošáckého eshopu přivítá pár nových kousků – mikinu, a triko ve dvou provedeních.

Máme trika „Solid“ s jednotlitým potiskem a „Jelly“, u které je míč potisknutý průhledným lakem.

Ale pozor!
Varianta Jelly bude k mání pouze po dobu předprodeje, tak nepropásni šanci a objednávej!

Vsadili jsme na minimalistický design a kvalitu.

"Šli jsme cestou, při které jsme chtěli oživit část loga klubu a doplnit ho slangem, který se pro klub používá. Snažil jsem se v grafické tvorbě použít jednoduché a úderné prvky. Věřím, že se vám limitovaná edice bude líbit a budu vídávat na ulici hrdé nositele."
Miloslav Bukáček

seriál "pod pokličkou"

1. díl - potisk

Borci z Gentleman Art nás ochotně pustili do výroby, aby ses s námi podíval, jak se takový materiál tiskne a řekneme Ti rovnou – byla to slušná věda! Moc se nám líbí zejména jejich osobitý a osobní přístup!
Udělali jsme pro Tebe kraťoučký film, jak to asi nějak probíhá, shlédni to.

2. Díl - Focení

Prezentace je důležitá, to víme. Stejně jako jsme si dali záležet při grafických návrzích, volbě materiálu, tiskové technologii i barvách, dali jsme si záležet, aby nové pecky dostaly náležitou péči a mohl sis říct, jak by to mohlo na Tobě vypadat jako na budoucím majiteli!

3. Díl - první kupující

Prvnímu kupujícímu nový výrobek dovezeme osobně! Tak doufáme, že prvním kupujícím nebude Ondra Mastný z Manchesteru United… Na cestu do Londýna bychom museli rozbít prasátko…

Momentky pro pobavení
aneb focení je funny

Speciální poděkování patří Gentleman Art za přístup do výroby, Káji Melovské za nafocení, našim modelkám Elišce a Natálce a modelovi Pavlovi, že našli odvahu a pro Fošku natočili naše nové kousky a Aldovi, že nám to celé natočil! 🙂