OPĚT V PRODEJI!

Dní
Hodin
Minut
Sekund

kolekce limited

Je tak nádherné sledovat po ulicích hrdé nositele limitované edice, že jsme se rozhodli ji zprovoznit i na Vánoce, kdo ji ještě nemá, ať rozšíří číselné řady nositelů! 

Vsadili jsme na minimalistický design a kvalitu.

"Šli jsme cestou, při které jsme chtěli oživit část loga klubu a doplnit ho slangem, který se pro klub používá. Snažil jsem se v grafické tvorbě použít jednoduché a úderné prvky. Věřím, že se vám limitovaná edice bude líbit a budu vídávat na ulici hrdé nositele."
Miloslav Bukáček

seriál "pod pokličkou"

1. díl - potisk

Borci z Gentleman Art nás ochotně pustili do výroby, aby ses s námi podíval, jak se takový materiál tiskne a řekneme Ti rovnou – byla to slušná věda! Moc se nám líbí zejména jejich osobitý a osobní přístup!
Udělali jsme pro Tebe kraťoučký film, jak to asi nějak probíhá, shlédni to.

2. Díl - Focení

Prezentace je důležitá, to víme. Stejně jako jsme si dali záležet při grafických návrzích, volbě materiálu, tiskové technologii i barvách, dali jsme si záležet, aby nové pecky dostaly náležitou péči a mohl sis říct, jak by to mohlo na Tobě vypadat jako na budoucím majiteli!

Momentky pro pobavení
aneb focení je funny

Speciální poděkování patří Gentleman Art za přístup do výroby, Káji Melovské za nafocení, našim modelkám Elišce a Natálce a modelovi Pavlovi, že našli odvahu a pro Fošku natočili naše nové kousky a Aldovi, že nám to celé natočil! 🙂