Jazyková škola For You

Patron kategorie Mladší žáci "B"

Kdo je Jazyková škola For You?

Dnes bychom vám rádi představili patrona týmu U12, jazykovou školu For You, kterou vedou manželé Tománkovi.

Jaké jsou naše zkušenosti?

Pro náš klub je klíčovou výsadou, aby každý hráč a každý rodič zde byl spokojený. Je to ideál, který se snažíme naplňovat a jsme velmi rádi za každé dítě, které je tu spokojené i rodiče, kterým dává smysl to, co děláme.

Nota bene, když se někomu líbí naše práce tak, že vznikne výraznější spolupráce a možnost se vzájemně ve svých činnostech podpořit.

A For You je jedním z příkladů, se kterou se nám výraznější spolupráce daří a se stala naším patronem.

Během naší spolupráce jsme již vyzkoušeli několik typů spolupráce. Někteří naši trenéři dochází do For You na jazykové kurzy a zlepšují si svou zdatnost v angličtině pomocí unikátní Nepustilovy metody. Ostatně jejich reference si můžete přečíst níže.

Následně jsme přizvali Ditu Tománkovou a její lektorky na Letní příměstský kemp, který každoročně pořádáme, aby pro naše účastníky, jejichž většina touží po vrcholové dráze v zahraničí, připravili program a účastníci si tak mohli prověřit, jak na tom s angličtinou jsou. Zde bychom vypíchli jeden důležitý moment! Chvilku byli totiž naši účastníci stydliví a zakřiknutí, což dámy včas vycítily a improvizací nás všechny přesunuly s míčem na hřiště. V mžiku jsme se ocitli pod drillovým tréninkem anglických „kouček“, které nám výtečně zatížily tělo i mozkové závity! Na nervozitu, či ostych nebyl čas a každý měl, co dělat, aby zvládal provádět sypající se pokyny v angličtině. Bylo to výtečné, atmosféra se pozvedla a všichni jsme se do společného tvoření báječně ponořili.

V neposlední řadě jsme navštívili pověstné taneční plesy. Kdo jste nebyli, další nepropásněte! Tam se totiž projeví povaha manželů Tománků – preciznost, jasná a výtečná organizace, pozitivně nabitá atmosféra a vděčnost za přítomné příchozí, kteří k nim zavítají. Jen v krátkosti nastíníme, že v úvodu, kdy vejdete do budovy, vás vítají Welcome drinkem, uvedou vás ke stolu, kde čekají drobné, velmi příjemné pozornosti, a pak do toho šlápne živá kapela a akce roztočí tak, že ani nevíte, že už je půlnoc. Absolvovali jsme již třetí ples a byl to vždy výtečný zážitek, kde se nenudí ani nejmenší účastníci, pro které je tam také připraven vždy nějaký program.

Atmosféra

Když vejdete dovnitř budovy For You, lehce se tam dýchá! Panuje tam taková uvolněná, příjemná atmosféra a je to takový … free, přesto dobře organizované! Prostory jsou moderní, krásné, čisté a lektoři přívětiví a usměvaví. Ostatně vám dáváme k nahlédnutí i video, jak to tam vypadá a jak taková výuka probíhá.

Reference

A proč si jazyková škola For You vybrala pro spolupráci nás?

„V dnešní době je potřeba ukázat dětem, co jim může v životě něco dát. Co je dokáže zabavit jinak, než televize nebo hraní počítačových her. Naší spolupráci věříme. Líbí se nám, že Fotbalová škola dává dětem nové možnosti, sílu, sebevědomí, vůli trénovat, kuráž postavit se druhému, chuť bojovat. To vše je důležité pro zdraví. Jsme rádi vašimi partnery. Děkujeme!“ Dita Tománková

Kdo za celou školou stojí?

Dita Tománková

jednatelka
+420 724 830 961

"Naším cílem je odbourat strach z mluvení a rádi ukazujeme lidem, že na to mají."

Jan Tománek

jednatel
+420 732 705 940

"Je skvělé pozorovat, jak se lidem zvyšuje sebevědomí, když vidí, jaké pokroky s námi dělají."

Podívejte se na web patrona

Jazyková škola For You