Staň se patronem fošky

a buďme si vzájemně prospěšní!

jak patronace funguje?

pojďme se sejít!

Líbí se Vám, co děláme a chcete podpořit naši činnost?

Pojďme se sejít a ukažme si možnosti spolupráce, při níž se zaměřujeme na to, co za plnění jsme schopni Vám poskytnout, když se nás rozhodnete podpořit, ať už svými produkty, službami, nebo financemi.

zvolíme rozsah spolupráce

Nabídku plnění máme pestrou a naší velkou výhodou je, že si za Vaši podporu vyberete možnosti plnění a můžete si tak složit svůj balíček služeb, který během naší spolupráce naplníme.

Budete tak vědět, co během roku od nás můžete čekat a jak Vás budeme o plnění informovat.

věrnostní program

Jelikož nemyslíme jenom na podporu činnosti klubu jako takovou, rádi bychom v rámci naší budoucí spolupráce získali výhody i pro naše příznivce, kteří by se mohli stát Vašimi zákazníky, či klienty. Proto jsme založili věrnostní program.

věrnostní program

Filosofie fotbalové školy

Rodič - Hráč - Trenér

Každý jsme člověk s jedinečným cítěním a myšlením. Proto je třeba se vzájemně naladit skrze komunikaci pro kvalitní spolupráci a rodič je při rozvoji dítěte samozřejmě pro nás zásadní.

Dítě jako partner s limity

Dítě rozhodně není míň než dospělý člověk a tudíž jeho názor není méněcenný, než názor dospělého. Proto vnímáme dítě jako partnera, který má své limity, které určují jeho prožitky a zkušenosti.

Respekt a samostatnost

Osobnost na prvním místě! Každý máme svou volbu, k níž se váže i odpovědnost. Cílem je provést dítě stezkou odvahy, aby dosáhlo samostatnosti a mohlo se připravit na dospělost.

Rozvoj dovedností

Budování dovedností je důležité pro rozvoj naší sebedůvěry. Nejde jen o fotbalové dovednosti samozřejmě, ale i o schopnost komunikovat, spolupracovat, být kreativní, flexibilní a umět řešit životní situace.

naši patroni

Kdo stojí za systémem výchovy

Vedení Fotbalové školy Třebíč, zejména …

Mgr. Aleš Křeček

Zakladatel Fotbalové školy Třebíč, kterou zakládal s cílem vytvořit klub mládeže, jehož práce bude založena na aplikaci nejmodernějších poznatků ze zahraničí. Bývalý trenér reprezentace ČR do 16-ti a 19-ti let a současný ligový trenér.

Martin Daněk

Spolutvůrce He-Art programu. Šiřitel nových přístupů v učení a komunikaci, který se jako první evropský fotbalový trenér učil přímo od zakladatele moderního světového koučinku, Timothy Gallweye.

PaedDr. Luděk Procházka, Csc.

Bývalý dlouholetý šéftrenér mládeže SK Slavia Praha a AC Sparta Praha, který je dodnes považován za jednoho z největších odborníků v českém mládežnického fotbalu posledních dekád.

Úspěšní hráči, kteří prošli foškou

Několik hráčů, kteří prošli procesem Fošky, mohou naplňovat své sny v profesionálních klubech v Česku i zahraničí

Foška mě naučila bavit se fotbalem. Dostal jsem skvělé fotbalové základy, bez kterých bych nebyl tam, kde jsem nyní. Získal jsem i spoustu, se kterými se setkávám dodnes.
Ondřej mastný
Manchester United FC
Jsem šťastný, že jsem mohl vyrůst zrovna ve Fošce. Jsem si jist, že do teď čerpám z toho, co jsem se zde naučil a vždy bude mít Foška v mém srdci své místo.
Michal ševčík
FC Vysočina Jihlava
Jsem nesmírně rád, že jsem začínal ve Fošce, která mě fotbalově vychovala. Foška mi dala do fotbalu hrozně moc a hlavně se mi líbí její speciální přístup k hráčům.
Fares Shudeiwa
FC Vysočina Jihlava

kontaktujte nás

Zanechte nám zprávu

vedoucí marketingového oddělení

Pavel Chalupa

+420 732 462 658
pavel.chalupa@fstrebic.cz

grafik

Miloslav Bukáček

+420 607 148 551
miloslav.bukacek@fstrebic.cz