Přátelské utkání ve Velkém Meziříčí s Bíteší jsme zvládli vítězně

Pospíchal, Zerhau, Obrdlík, Páviš,Dvořák, Adamec, Dlouhý, Hobza M., Kratochvíl, Hobza T., Zacha, Matušina, Klepárník, Raitmajer

Střelci
Hobza T., Adamec

Popis zápasu

Další přátelské utkání jsme odehráli v sobotu ve Velkém Meziříčí proti již tradičnímu soupeři z Velké Bíteše.                                                                              V prvních patnácti minutách jsme soupeři dovolili svoji nepřesnou rozehrávkou se dostat do tří vyložených šancí, které díky zákrokům brankáře Pospíchala zůstaly nevyužity. Začátek utkání nebyl podle našich představ a to  ještě z důvodu špatné práce s prostorem ve středu hřiště.        Obraz hry se změnil v osmnácté minutě kdy jsme se po krásné akci dostali do jednobrankového vedení a o  pět minut později jsme zvýšili na 2:0.  Podařilo se nám hru zpřesnit, zlepšili jsme hru bez míče a při našich ztrátách jsme okamžitě získávali míče pod svoji kontrolu.                    Druhý poločas se nesl v duchu prvního a o dění na hřišti vypovídá statistika držení míče  62:38 v náš prospěch.