Pro hráče a rodiče

RADOST ZE HRY, RADOST Z TRÉNINKU, RADOST Z UČENÍ PRO VAŠE DĚTI?
Zkuste Fotbalovou školu Třebíč! Máte malé dítě a hledáte vhodné prostředí pro jeho sportovní a lidský rozvoj?


Chcete, aby se na vašeho syna, nebo dceru už od mala řvalo, vyvíjel se nátlak a vytvářel se budoucí stres a obavy z chyby?

Nebo chcete, aby se dítě cítilo na tréninku a v utkání uvolněně, šťastně a přitom se učilo dosahovat cílů, které si stanoví po domluvě s trenérem nebo samo?


Fotbalová škola Třebíč se stala jedním z hybatelů pozitivních změn v českém fotbale a v českém sportu a její zástupci působí ve vzdělávání trenérů na mezinárodní úrovni.


Nevěřte však ničemu a přijďte si vyzkoušet trénink na vlastní kůži.
První měsíc trénování je úplně zdarma.


Kdo stojí za systémem výchovy ve Fotbalové školy Třebíč?

Jsou to zejména Luděk Procházka, Aleš Křeček a Martin Daněk.

PaedDr. Luděk Procházka, Csc.
Bývalý dlouholetý šéftrenér mládeže SK Slavia Praha a AC Sparta Praha, který je dodnes považován za jednoho z největších odborníků v českém mládežnického fotbalu posledních dekád.

Mgr. Aleš Křeček
Zakladatel Fotbalové školy Třebíč, kterou zakládal s cílem vytvořit klub mládeže, jehož práce bude založena na aplikaci nejmodernějších poznatků ze zahraničí. Bývalý trenér reprezentace ČR do 16-ti a 19-ti let a současný ligový trenér.

Martin Daněk
Spolutvůrce úspěšného He-Art programu. Šiřitel nových přístupů v učení a komunikaci, který se jako první evropský fotbalový trenér učil přímo od zakladatele moderního světového koučinku, Timothy Gallweye.


Chci vstoupit


Jak se nezávazně přihlásit:
1. Vyplnit on-line přihlášku zde, a my se vám ozveme.
2. Kontaktovat přímo trenéra daného ročníku, kontakty na hlavní trenéry zde.