První utkání Krajského přeboru jsme zvládli na výtečnou

Fiala, Zerhau, Hráček, Švéda, Němeček, Zacha, Jeřábek, Zahrádka, Adam(70. Bulička), Hobza M.(64. Minář), Hobza T.

Střelci
Zacha 3x, Hobza M., Hobza T., Zahrádka 1x

Popis zápasu

První mistrovské utkání  Krajského přeboru jsme odehráli ve Velkém Meziříčí.

Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem a  svou převahu jsme potvrdili už v 5. minutě, kdy se po rychlé akci, která začala u Jeřábka přes Zahrádky dostal k míči M. Hobza, který  z malého vápna nedal domácímu brankáři šanci. Na 2:0 zvyšoval ve 26. minutě po pěkné individuální akci Zahrádka. V 59. minutě se po nepřesném odkopu domácího obránce dostal k míči Zacha a zvyšoval na 3:0. O dvě minuty později po přesné přihrávce od T.  Hobzy opět skóroval Zacha a zvýšil na 4:0. Pátou branku vstřelil T. Hobza, kterého našel přihrávkou za obranu domácích Švéda. Na konečných 6:0 zvýšil v 90. minutě svou třetí brankou Zacha z pokutového kopu po faulu na Mináře.

Za předvedený výkon a přístup k utkání patří dík celému týmu.