Report: U15 zvládla i druhé kolo se Znojmem.

FŠ Třebíč – 1. SC Znojmo 5:3 (4:2)

Sestava: Brada – Holeček (64´ Vašina), Dvořák (C), Křemenák (38´ Raitmajer), Chodák – Svoboda, Havlík, Tesař, Brabec (60´ Záviška)

Branky: 2´ Jurda, 9´ Přikryl, 18´ Přikryl, 34´ Přikryl, 65´ Vašina

Do utkání jsme vstoupili dobře, aktivně a dařilo se být na míči a brzy si připravit několik šancí, ze kterých padly dvě branky. Po 15 minutách hry jsme však začali akce uspěchávat a tím jsme začali hodně ztrácet míč, z něhož soupeř hrozil protiútoky do ne zcela připravené obrany. Naše hra pak působila chaoticky, ne zrovna pohledně. Z toho jsme se bohužel do konce poločasu úplně neprobrali.

Po pauze jsme vstoupili do utkání lépe a dařilo se nám opět být více na míči, nebo míč rychle získat pod svou kontrolu. To nám však vydrželo opět 15 – 20 minut a nechali jsme soupeře se pouštět do rychlých protiútoků, při čemž nám nefungovalo dobře zajišťování hráčů, ani prostoru a soupeř tak hrozil velkými šancemi, při kterých nás podržel Brada. Pak už to byl fotbal nahoru – dolů bez zjevného systému a nakonec se povedlo přidat 5. branku a zvýšit tak náskok na dvě branky.

Doufáme, že naše hra se posune opět o kousek výše a budeme si moci užít na míči mnohem více času.

Chtěl bych ocenit i naše rodiče za podporu, fandění a v neposlední řadě ocenění hry soupeře! Moc mě to potěšilo!

Hodnotil: M. Bukáček