U10: 2. předkolo Planeo Cupu a víkendové utkání

Seznam zápasů

Planeo Cup - 2. předkolo vs Kuřim, Líšeň, Sparta Brno, Svratka Brno, Vyškov

U10 - Starší přípravka "B"

Sestava
Buriánek, Chudoba, Rygl, Tománek, Nestrojil, Pánková, Malenová, Denk, Aizman, Polovčík, Přibil


Popis zápasu

V týdnu jsme zajížděli do Vyškova, kde jsme se v rámci 2. předkola Planeo Cupu setkali s týmy Kuřimi, Vyškova, Líšně, Svratky Brno a Sparty Brno. Na základě předchozích zkušeností ze soubojů s těmito družstvy jsme se těšili na vyrovnaná utkání, která pro nás budou rozvojová. Opak byl však pravdou a po výkonech, které nás pasovaly na nejhorší tým celého hracího dne, jsme si připsali následující výsledky:

FC Kuřim 2:2 FŠ

MFK Vyškov 4:1 FŠ

FŠ 1:7 SK Líšeň

FC Svratka Brno 8:1 FŠ

FŠ 1:9 FC Sparta Brno

Další kolo Planeo Cupu tak pro nás zůstává zapovězené, když jsme se mezi těmito týmy naprosto zaslouženě umístili na poslední příčce. Kromě jiného doplácíme na náročný zářiový program, kdy se z nás absolutně vytratila samotná chuť hrát a živelnost, která nás vždy zdobila.

SK FŠ Třebíč vs Rokytnice/Želetava

U10 - Starší přípravka "B"

Výsledek1. třetina2. třetina
42 : 617 : 225 : 4

Sestava
Buriánek, Rygl, Nestrojil, Pánková, Válek, Malenová, Mareček, Aizman, Přibil, Urban


Popis zápasu

Na základě poznatků nejen z 2. předkola Planeo Cupu jsme přistoupili v tréninkovém programu ke změně, kdy jsme v pátek místo tréninku úplně zapomněli na fotbalový míč a strávili jsme sportovní odpoledne v areálu Na Hvězdě. Zde probíhaly např. soutěže ve šplhu o tyči, ručkování, ale děti dostaly také volnost v programu a některé z nich také učily trenéry triky na koloběžkách.

Dobrou náladu z tohoto sportovního odpoledne jsme si přenesli také do utkání OP, kdy jsme se utkali na domácím hřišti na Kubišce se sdruženým týmem Rokytnice/Želetava. Podali jsme dominantní výkon, během kterého se na tvářích malých fošand a fošáků vyskytovaly úsměvy. Kromě toho ale také přineslo toto utkání spoustu poznatků, na kterých musíme nadále zapracovat. Kamarádi z Rokytnice a Želetavy jich sice nedokázaly tolik využít, to však neznamená, že se v naší hře nevyskytují a proto se na ně budeme v tréninkovém procesu i nadále zaměřovat.