U11: Report z Třebíč Open

Seznam zápasů

SK Fotbalová škola Třebíč vs JFA

U11 - Starší přípravka

Výsledek
0 : 5

Popis zápasu

Úvodní utkání turnaje nás čekala úplná premiéra, a sice poprvé jsme hráli formát 6+1. Byli jsme jediným týmem, který hraje přípravkový formát a čekalo nás na místě několik úprav pravidel, se kterými si kluci dokázali poradit a na změny pružně zareagovat. Každopádně jsme zvolili „rozestavení“ 3-1-2 a chtěli jsme se zaměřit na změnu rozestavení při přechodu do útočné fáze (zda bude podporovat jeden hráč z obrany, nebo krajní hráči a jeden bude kontrolovat prostor.)

První zápas dle očekávání nefungovala hra se středním hráčem v obraně, kdy nám jeden z hráčů, které se chtěl role chopit, hrál dle svého uvážení a bylo třeba si vysvětlovat chování v různých prostorech a co si můžeme a nemůžeme dovolit. První zápas jsme poměrně velmi jednoduše „vytekli“ a za naší neznalost a nezodpovědnost jsme jednoznačně zaplatili.

V útočné fázi se nám nedařilo proměňovat vyložené šance. První zápas ani moc pozitiv k vidění nebylo.

SK Fotbalová škola Třebíč vs FC Sparta Brno

U11 - Starší přípravka

Výsledek
1 : 3

Popis zápasu

Po vzájemné komunikaci ohledně odpovědnosti za prostor, kdo, jak a kde je vhodné se pohybovat, jsme hráli o dva stupně lépe.

Byli jsme živí, draví v soubojích, líbilo se mi poměrně slušné rozeznávání při řešení herních situacích, kdy zvolit řešení – jít sám/zkusit kličku a kdy zvolit přihrávku, či narážečku.

Měli jsme opět spoustu šancí, ze kterých se nám povedla proměnit pouze jedna, ale hra byla pohledná, kluci byli bojovní a velmi bych vyzdvihl výkon našeho chytajícího hráče, který nás doplňoval ve hře, zachytával i útoky soupeře, měl velmi nápadité přihrávky a naši hru velmi podpořil do útočné fáze.

SK Fotbalová škola Třebíč vs SK Dynamo České Budějovice

U11 - Starší přípravka

Výsledek
5 : 1

Popis zápasu

Asi nejlepší zápas turnaje. Byli jsme velmi často první u míče, díky dobrému čtení hry, vyhrávali jsme osobní souboje, proměnili jsme většinu našich šancí, neustále neutuchající chuť hrát a chuť vyhrát. Soupeře jsme k ničemu výraznému nepustili díky dodržování dohodnutých úkolů a zaměření.

SK Fotbalová škola Třebíč vs SK Hranice

U11 - Starší přípravka

Výsledek
2 : 0

Popis zápasu

V tomto zápase jsem měl dojem, jako by nás výsledek s Budějovicemi uspokojil a řešení herních situací působilo laksně až ležérně. Bojovnost se sice nedalo klukům upřít, ale nepůsobilo to na mě dobře, natož pohledně. Nechali jsme soupeře i dominovat v osobních soubojích a místy se objevovala ztráta odpovědnosti za své role.

SK Fotbalová škola Třebíč vs SK Sigma Olomouc

U11 - Starší přípravka

Výsledek
3 : 3

Popis zápasu

Odbojovaný, ale nijak pohledný zápas. Sice jsem měl radost, že jsme se více odvažovali do zakončení, což nám přineslo i dva velmi snadno vstřelené góly i s přispěním brankaře soupeře. Rychlostně, silově jsme se soupeři vyrovnali, někdy i předčili, ale znatelně nám opět pokulhávala u některých hráčů odpovědnost za roli. Ani aktivita (zvláště při rozehrávce od chytajícího hráče) nebyla vysoká, ba naopak hodně statická a naivní. Z toho nás i zaslouženě jednou soupeř potrestal.

Tento zápas jsme si nechali proplout mezi prsty a byla to velká škoda.

SK Fotbalová škola Třebíč vs FC Tempo Praha

U11 - Starší přípravka

Výsledek
4 : 2

Popis zápasu

Živý, bojovný výkon, kde jsme se hodně projevovali jako individuality. Volili jsme spíše individuální řešení situací a úniky. Byli jsme sice účinní v zakončení, ale začal nám váznout přechod z útočné do obranné činnosti. Jen velmi málo hráčů okamžitě bylo schopno z útočení na branku soupeře přepnout na útok na míč.

 

SK Fotbalová škola Třebíč vs MFK Chrudim

U11 - Starší přípravka

Výsledek
7 : 0

Popis zápasu

V tomto zápase bych vyzdvihl nasazení i aktivitu od začátku až do konce utkání a neupadající chuť dávat góly a neustále vytvářet situace pro vstřelení branky. Dobře jsme četli hru, byli jsme velmi často první u míče, vítězně v soubojích, účinní ve spolupráci i v individuálních řešení situací a dařilo se nám dávat z většiny šancí branku.

SK Fotbalová škola Třebíč vs FC Vysočina Jihlava

U11 - Starší přípravka

Výsledek
2 : 4

Popis zápasu

Velmi naivní, odevzdané utkání, kde jsme trpěli za naše naivní chyby. Byla na nás již znát únava a někteří hráči již začali volit stereotypní zajeté koleje v hlavě. V naší hře převažovali nesmyslně naivní prorážení, situace 1 na 3 v prostorech, kde to bylo velmi rizikové a navíc nás takové situace, ze kterých pramenilo spousta chyb, stálo hodně sil. Do zápasu už jsme se úplně nedostali a zaslouženě jsme prohráli.

SK Fotbalová škola Třebíč vs FC Zbrojovka Brno

U11 - Starší přípravka

Výsledek
1 : 7

Popis zápasu

Jednostranná záležitost. Zbrojovka nás předčila rychlostně, v soubojích, řešení situacích. Náš výkon byl velmi naivní, odevzdaný. Chyběla nám odpovědnost, čistá mysl při řešení situací (opět jsme proráželi), aktivita i větší odvaha být pro soupeře nebezpečným.

U11 - Starší přípravka


Celkový dojem byl smíšený. Polovina zápasů, co se týče aktivity, bojovnosti, chuti, dovedností, řešení situací byla poměrně dobrá, ale co se týče součinnosti, odpovědnosti za role i nějakého základního „taktického“ chování, zde budeme muset hodně zapracovat.

Každopádně někteří hráči předvedli obrovskou chuť, nasazení a výkony, které velmi potěšily!