U12: Report z utkání s Líšní

V neděli 2. června zajížděli mladší žáci na hřiště v Podolí, kde se za parného dopoledne utkali s týmem SK Líšeň. Několik hráčů ročníku 2007 nemohlo ze zdravotních či jiných důvodů odjet, a tak jsme rádi za další výpomoc kluků r.2008.

SK Líšeň vs. FŠ Třebíč 11:7 (4:1, 4:3, 3:3)
Branky: Tomek 2x, Brada, Jančok, Muška, Procházka, Rambousek

Nominace: Brabec, Brada, Drtílek, Hala, Jančok, Muška, Procházka, Rambousek, Šín, Tomek, Zahrádka

V zápase jsme chtěli vylepšovat 2 základní úkoly. V útočné fázi jsme se po kvantitě náběhů, které jsme řešili v minulých utkáních, zaměřovali na jejich kvalitu ve smyslu poznávání vhodného času a místa k náběhu. Zde jsme si zkoušeli a ujasňovali řešení náběhů na různých postech a různých částech hřiště. Tady ještě nemáme úplně jasno, a tak v tomto tématu budeme pokračovat v dalších střetnutích. V obranné fázi jsme pak chtěli co nejrychleji napadat hráče s míčem a celkově ihned po ztrátě vytvářet na soupeře tlak. Toto se nám nedařilo tak rychle, jak jsme chtěli, a tak jsme míč nezískávali blízko soupeřovi branky a útočili do zformované obrany.

Celkově jsme i přes výsledek byli na hřišti odvážnějším, dovednějším a celkově fotbalovějším týmem za což můžu na jednu stranu kluky pochválit, nicméně na druhou stranu je až na pováženou, co jsme schopni díky naší naivitě či hlouposti vymyslet a darovat tak soupeři míč potažmo gól na zlatém podnose.