U14: domácí utkání s H. Brodem

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Havlíčkův Brod

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
3 : 12 : 1

Sestava
Cízl - Pařil, Petrák, Řezníček (Obidnyi), Slatinský - Brovchenko, Krejcar, Palík - Hotový (Cubillos), Procházka M. (Tománek), Procházka D.

Střelci
Procházka M. 2x, Krejcar

Úkoly do zapasu: vnímaní středové trojice při zakládaní útoku a dále vědomé vytvářeni a využívaní krajních prostoru krajními beky
Celý zápas byla vidět chuť pracovat na úkolech a tak si odnášíme spoustu zkušeností (dobrých i špatných). V prvním poločase byla sice asi 15-20min pasáž, kdy jsme se díky našemu špatnému rozhodování (časté zakládaní přes zahuštěný střed) nechali zatlačit k vápnu, ale po vykomunikování jsme opět dokázali kreativně a hlavně kvalitně zakládat akce na své polovině. Krajní beci dokázali jak individuálně využívat krajních prostor, tak i posouvat míč o patro výše. Středová trojice fungovala dobře při zakládání, v presu bohužel mimo pozice (nízko) a proto jsme těch pár nenakopnutých rozeher nedokázali přetavit v zisk blízko brance.
Druhý poločas to byla naše naprostá dominance. Prakticky celý čas jsme drželi míč a hrálo se na útočné polovině. Dokázali jsme hru zrychlovat do průnikovek i míč bezpečně obehrát a situaci si znovu vytvořit. Bohužel chyběl klid v zakončení nebo lepší finální příprava abychom byli častěji úspěšnější.
Zajímavé výkony: Palík, Slatinský