U14: Zápas ve Znojmě

Seznam zápasů

Zlín vs SK FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
7 : 03 : 0

Sestava
Cízl - Pařil (Průšová), Řezníček, Veleba, Palík - Hotový, Chládek (Németh), Tverdokhleb - Cubillos (Obidnyi), Procházka M., Procházka D. (Tománek)


K dalšímu utkání jsme zajížděli na půdu týmu 1.SC Znojmo. Bohužel v naší hře nedokážeme být konzistentní, a tak díky odklonu od hry, kterou jsme se prezentovali v povedených předešlých zápasech, jsme opět tvrdě narazali.

V zápase byla pouze 20min pasáž na závěr první půle, kdy bychom naší hru mohli označit jako „fošáckou“ se všemi nastavenými principy (energičnost, odvaha, klid v dovednostech a aktivita v součinnosti). V této pasáži jsme dokázali držet míč, posouvat hru směrem na soupeřovu polovinu a dostávat se k ohrožení branky. Ne že bychom ve zbylém čase dělali úplný opak, pořád jsme chtěli hrát kreativně bez ulehčování situací, ale díky větší energičnosti a atletičnosti soupeře, jsme nedokázali pracovat s míčem nebo kombinovat v takové rychlosti, abychom měli míč pod kontrolou. Soupeř na nás tak získával míč v soubojích kolem středového kruhu a rychlým přepnutím a doplněním hrozil z rychlých protiútoků. Naší hře chybělo zapojení většího počtu hráčů a v tomto zápase také klid a rozvaha při řešení mikrosituací. V dalším kole budeme chtít navázat na předchozí výkony, kde tyto aspekty byly na vyšší úrovni.