Gruszka - Bartůněk, Čermák, Číhal, Hotový, Matušina, Mičánek (78. Štěpnička), Mikuláš, Pelán, Štraus (66. Coufal), Tržil.

Střelci
Pelán 2, Bartůněk, Hotový

Popis zápasu

Středeční odpoledne bylo v Třebíči nejen ve znamení deště, ale také ve znamení dohrávky 7. kola MSŽD. V té jsme na domácím stadionu na Spartaku přivítali kluky z Prostějova.

Hned od prvních minut ani jeden z týmů na nic nečekal a bylo patrné, že bude k vidění ofenzivní utkání. To potvrzuje také fakt, že v úvodních 20 minutách přítomní diváci viděli hned 5 vstřelených branek. Do konce první půle ale další branky již nepadly, a tak se do kabin odcházelo za stavu 2:3 z našeho pohledu. Oba týmy hrozily shodně směrem dopředu zejména díky náběhům křídelních hráčů.

Ve druhé půli jsme my, ale i Prostějov působili v zadních řadách podstatně jistěji, a to i přesto, že se úvod druhého dějství nesl ve stejném duchu, jako začátek utkání, neboť v prvních 12 minutách padly 3 branky – 1 do sítě Prostějova, 2 do naší branky. A jelikož se nám nepovedlo ani přes závěrečný nápor vstřelit další branku, odcházíme z tohoto utkání opět bodově s prázdnou, avšak s dalšími důležitými poznatky do další práce. Pořád je totiž nutné, abychom chápali, že si procházíme určitým procesem, ve kterém se neustále zdokonalujeme a progres od počátku sezóny je znatelný.

Statistiky VEO vykazují 64% držení míče v náš prospěch. Do dalších zápasů je však naším úkolem daleko větší propojení mezi jednotlivými řadami, dále také větší zapojení a spolupráce středových hráčů pro ještě větší a efektivnější výstavbu s mezihrou.