U15: Report z přípravného utkání s Havl. Brodem

Havl. Brod – FŠ Třebíč 2:4 (2:0)

Góly: 2x Přikryl, 1x Svoboda, 1x Havlík

Naše první přípravné utkání hodnotím kladným způsobem, neboť principy hry, na kterých jsme pracovali minulý rok v U14 a letos je chceme dále kultivovat, se ve hře objevovaly i přes nové posily v týmu, které se teprve začleňují a seznamují.

Prvních patnáct minut jsme se přetahovali se soupeřem o držení míče. Přes některé chyby se nám dařilo zapojovat kombinační prvky ve více lidech a otáčet hřiště při zahuštěném prostoru. Po dvou chybách jsme inkasovali dva góly a jsem rád, že hráči udrželi koncentraci, chuť i odhodlání se držet principů, na kterých jsme se dohodli. Do konce poločasu jsme si vypracovali několik velmi slibných šancí, které se nedařilo proměnit. Nicméně jsme se tam byli schopni dobře dostat.

O přestávce jsme ladili některé detaily do druhého poločasu, abychom si na hřišti více rozuměli a to se také stalo. Začali jsme na hřišti dominovat, byli jsme hodně v držení míče a neustále jsme si vypracovávali příležitosti, které se nám již dařilo proměňovat a naše aktivita zůstávala vysoká až do konce utkání. K vidění bylo několik pohledných akcí, šancí i gólů. Jsem rád za odvahu, kterou hráči projevovali i v těžších situacích a chuť spolupracovat. Je nutno podotknout, že soupeř byl v programu soustředění, čili je možné, že na klucích z HB se mohla projevit již únava a tak se mohla naše dominance zkreslit.