U15: Report z utkání s Vyškovem

Vyškov – FŠ Třebíč 3:1 (1:0)

Góly: Dlouhý

Na hřišti z mého pohledu byl jen jeden tým co hrál fotbal, ten tým bohužel prohrál. Naši hráči kombinovali, byli aktivní a snažili se tvořit. Soupeř bohužel zvolil jednoduchou hru „co je daleko od branky z toho nedostaneme gól“ a tak jsme celý zápas zachytávali nákopy soupeře a hledali míče v zahradě. V prvním poločase jsme si nechali po centru soupeře dát nešťastný gól, kdy jsme nechali trestuhodně soupeře samotného zakončovat. Poté jsme si vytvořili několik šancí na vyrovnání, včetně penalty, bohužel jen jedna skončila gólem. Soupeř už od té doby nic nevymyslel a chytře přerušoval hru, takže jsme jen těžce byli nebezpeční a když už jsme se dostali do vápna následovali nepřesnosti. I tak jsme byli v držení míče a chtěli stále dát branku, bohužel, po přímém kopu z 35 metrů si nechal dát brankář laciný gól a poté ještě jeden, kdy 2x po sobě úplně ignoroval míč který mu poskakoval kolem nohou. Soupeř těchto chyb využil a i když jsme měli držení míče určitě přes 70% nebyli jsme schopni to zúročit gólově. Klukům děkuju, předvedli výborný výkon a nemají se za co stydět.

Také děkuji Vojtovi, který se v poslední zápase rozloučil neproměněnou penaltou , gólem a několika homeruny. Vojto ať se ti daří!

Hodnocení od hráčů

Tomáš Kolouch: „První poločas jsme hráli celkem dobře pěkne nahrávky kombinace někteří este trochu spali. Soupeř nechtěl hrát fotbal hrály spíše nakopávanou. Měli pár pěkných akci a z jedné jsme vybojovali neproměněnou penaltu ale hned skoro z dorášky jsme dali gól druhý poločas začal soupeř zdržovat faulovat a zakopavali každý míč co získaly este jim do toho pomohl rozhodčí který asi 5 krát napomenul hráče a žádná karta ale to je fotbal, měli jsme dost střel a standartek ale žádná nešla ani do brány, taky jsme párkrát faulovali zbytečně a byli stoho nebezpečné šance na bránu zápas byl těžky protože nejde hrát proti soupeři co nechce hrát fotbal.“

Jakub Vostal: „Dnešní zapas si myslím že nám přesně ukázal jak se fotbal hrát nemá a nehraje bohužel i takový týmy jsou a odehrát jsme to museli a to z naši strany vůbec nebylo špatné ale bohužel ve fázi kdy to bylo 1:1 tak jsme dostali kontaktní gól a soupeř každým balónem co se k nim dostal jen zdržoval hru nesmí se zapomenout ani na jejich zdlouhavé střídání a tím nás hodně přestala hra i bavit a soupeř zapas jen dokopal.“