U17: S Líšní herně zajímavě, výsledkově propadák!

Seznam zápasů

Líšeň vs SK FŠ Třebíč

U17 - Mladší dorost

Výsledek1. poločas
9 : 13 : 0

Sestava
Kojan - Zubák (Vala), Brabec, Petrák, Jakub (Tverdokhlib) - Rambousek (Bartůněk), Vostal (Hotový), Strnad - Uhlíř (Šín), Krejcar, Pospíšil

Střelci
Pospíšil

V sobotu jsme zajížděli k dalšímu zápasu na půdu prvního týmu tabulky z Líšně. Díky zrušenému zápasu starších žáků jsme využili jejich maximální počet, a tak jsme většinu druhé půlky odehráli se 7 hráči ročníku 2009 a 2010. Všichni ve většině situací prokázali odvahu a i když to někteří měli proti fyzicky vyspělému soupeři těžké ukázali, že v nich je potenciál.

Výsledek sice napovídá pravý opak, byli jsme to právě my, kteří drželi častěji míč na kopačkách a to jak na první i druhé třetině hřiště. Bohužel nám chyběla trochu dravost a kvalita řešení na poslední třetině, a proto jsme výsledkově tuto aktivitu nepřetavili v gólovou radost. Soupeř byl pravým opakem, kdy využíval své fyzické vyspělosti a těžil z rychlých přechodů a právě dravosti a kvalitního zakončení před naší brankou. Spoustu branek jsme tedy dostali po standartních situacích (3 góly z rohu) a další po přetlačení v situacích po nákopech nebo při snaze o vyjetí bez bezcílných odkopnutí. Chci pochválit hráče, kteří v sobě i přes další góly stále nacházeli sílu k aktivitě a chuti ukázat, že i s našimi principy dokážeme herně (do budoucna snad i výsledkově) přehrát takovéto týmy. Na branky nás soupeř jasně přejel, ale herně se nemáme za co stydět.