Sestava
Vejnar - Zubák (Petrák), Kolář, Pojman, de Oliveira (Rambousek) - Lengyel, Brabec, Mucha - Uhlíř (Pospíšil), Strnad (Jakub), Šín

Střelci
de Oliveira 2x, Šín, Rambousek

Hlavní pochvala ke klukům míří za první poločas speciálně jeho první polovinu, kdy se ve hře objevovali herní principy jak při rozvoji útočných akcí, tak i v presinku či reakci na překop soupeře. I přes řadu chyb, kdy nás zradila technika nebo výběr řešení, jsme se díky aktivitě brzy dostávali zpět na míč a mohli tak znovu kombinovat, což se odrazilo na dominantním držení míče a také přestřílení soupeře a to i gólově. Druhý poločas přinesl méně pohledný fotbal s řadou chyb a soubojů v přechodové fázi obou týmů a hra se odehrávala spíš ve střední části hřiště bez nějakého delšího držení míče nebo gólových šancí na obou stranách. Třešničkou za výsledkově zvládnutým zápasem pak byla chytrá rozehra přímého kopu a následný gól na konečných 4:1.