U8: Domácí turnaj malých forem

Třebíč, 17. 11. 2018

Sestava: Gorka, Jindra, Kalina, Kica, Masia, Matušina, Novotný, Rozsypal, Ševčík, Sobotka, Uhlíř Daniel, Vrbka

Na turnaji tzv. „malých forem“ jsme nastoupili proti celkům z Náměště a z Havlíčkova Brodu. Proti každému týmu jsme odehráli dvě utkání, hrálo se na dvou hřištích zároveň. Na jednom systémem 3+1, na druhém 2 na 2 na čtyři malé branky.

Na turnaji jsme se chtěli prezentovat kvalitními individuálními výkony. V tréninkovém procesu jsme v poslední době pracovali hlavně na několika nových způsobech obcházení soupeře. Jedním z cílů tudíž bylo, aby kluci využili naučených kliček a vlastní kreativity při hře jeden na jednoho. Další zaměření se týkalo chování hráčů po ztrátě míče. Na hřišti, kde se vyskytoval brankář, jsme se zaměřovali na jeho útočnou hru, což nám hlavně v prvních dvou zápasech moc nešlo, ale postupem času kluci získávali na odvaze.

Hráče musíme pochválit za odvahu a kreativitu při obcházení soupeře. Nelíbila se nám ovšem hra bez míče, kdy někteří po jeho ztrátě nejevili žádnou snahu ho získat zpět. Celkově se nám turnaje povedl, viděli jsme spoustu kvalitních individuálních výkonů a všichni jsme si ho velmi užili.