U8: report z nedělního turnaje v Brně

Tuto neděli jsme se zúčastnili turnaje v Brně. Hráli jsme na umělé trávě v nafukovací hale v tréninkovém centru mládeže Zbrojovky Brno a utkali jsme se proti Lednici, Hustopečím, Žijeme hrou, Svratce Brno a Dominu Bratislava. Tento turnaj byl pro hráče ročníku narození 2010.

Výsledkově i herně jsme odehráli tři vyrovnaná utkání. Dva zápasy se nám nepovedly, a to proti týmům Domino Bratislava a Hustopeče, kdy jsme zaostávali v nasazení, ale bohužel i v technických dovednostech jednotlivců.  Mezi naše slabiny patřila obranná hra brankáře, což je dáno hlavně tím, že jako ostatní týmy nemáme stálého brankáře a v našem tréninkovém procesu se zatím příliš brankářských tréninků nevyskytuje. Většina kluků se však v pozici brankáře snažila o kreativní řešení situace a mnohokrát se pustili do souboje jeden na jednoho. Celkově máme radost z odvahy, kterou kluci projevili v osobních soubojích, ať už při hře s míčem nebo i bez míče.

Zápasy na kvalitní umělé trávě jsme si užili a konfrontace proti o rok starším protihráčům byla velmi přínosná pro náš další rozvoj.

Nominace: Čermák, Gorka, Kejnovský, Masia, Matušina, Novotný, Rozsypal, Ševčík