0 : 20 : 10 : 1

Sestava
Šenkýř, Zerhau, Obrdlík, Hráček(46. Hobza), Němeček, Miška, Dvořák(57. Zacha), Dlouhý, Bulička, Zimmermann(68. Gabi), Zahrádka

Popis zápasu

Během prvního poločasu jsme slušně pracovali ve výstavbě i v přechodové části a vysokým presinkem se nám dařilo narušovat rozehrávku soupeře. Velice dobře jsme reagovali na rychlé přechody do útoku a kvalitní míče za obranu jak v osobních soubojích tak kvalitním zajištěním. Bohužel jsme našeho soupeře nedokázali překvapit na posledních dvaceti metrech, kde nám chyběla jak individuální  kvalita tak i kvalita ve finálním provedení.      Vstup do druhého poločasu  nám vůbec nevyšel a po rychlé akci a krásném zakončení se hosté v 48. minutě dostali do dvoubrankového vedení. Bohužel už jsme nedokázali navázat na výkon z prvního poločasu, ale navíc jsme svojí nedisciplinovaností obdrželi dvě červené karty.  Hosté z Vrchoviny si tak zaslouženě odvezli tři body za vítězství 2:0