V předposledním přátelském utkání jsme porazili Kunštát 2:3

Fiala, Ritmajer, Obrdlík, Hráček, Zerhau, Adamec, Dvořák, Bulíčka, Klepárník, Němeček, HobzaT.

Střelci
Němeček, Hobza T., Adamec

Popis zápasu

Další přátelské utkání jsme odehráli  3. Března s Kunštátem, který hraje Jihomoravský krajský přebor.                                                                                     Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili dvě velké šance, které se nám bohužel nepodařilo proměnit a tak se potvrdilo “ nedáš dostaneš“. V 5. minutě po rychlé akci a střelou z poza velkého vápna domácí s přehledem proměnili nabídnutou šanci. O pár minut později mohl vyrovnat T. Hobza, ale brankář jeho přízemní střelu vychytal. Ve 23. minutě se domácí  po naši chybné rozehrávce opět dostali do velké šance, kterou skvělým zákrokem zneškodnil brankář Fiala. V 25. minutě po rychlé kombinaci ve středu středu hřiště srovnal skóre Němeček. O šest minut později , opět po rychlé kombinaci ve středu hřiště a průnikové přihrávce dostal náš tým do vedení T. Hobza. Na 3:1 zvýšil po rychle rozehrané standartní situaci Adamec. Na konečných 3:2 snížili domácí v 82. minutě.                                                                                                                          Naši hráči opět podali velmi kvalitní výkon, což potvrzuje i držení míče 63:37 v náš prospěch.  V tomto utkání bylo jedno VELKÉ ALE. A to v proměňování šancí, kterých jsme si vytvořili 27 a proměnili jen tři.