Pospíchal, Zerhau, Páviš (62. Raitmajer), Hráček, Obrdlík, Zacha (Dlouhý), Adamec, Dvořák (Matušina), M. Hobza (81. Klepárník), T. Hobza, Bulička (62. Adam)

Střelci
Bulička

Popis zápasu

První mistrovské utkání  v jarní části jsme odehráli v Okříškách, které vedou tabulku Krajského přeboru. Bohužel utkání ovlivnilo nepříznivé počasí a silný vítr.

První stoprocentní šanci jsme si vytvořili v 11. minutě, kterou T. Hobza neproměnil. Naopak domácí svoji jedinou šanci v prvním poločase dokázali proměnit a dostali se tak v 28. minutě do jednobrankového vedení. Vyrovnat se nám podařilo v 58. minutě kdy T. Bulička využil zaváhání domácího brankáře a krásným lobem srovnal stav utkání. V 75. minutě T. Hobza po samostatném úniku a z bezprostřední blízkosti opět nepřekonal  brankáře domácích a tak utkání skončilo remízou 1:1.