18.10.2021 Interní vzdělávání FŠ Třebíč – malý fotbal

Seznam zápasů

Sestava
Pospíšil - Paděra, Dvořák, Bukáček, Mrňová, Hynek, Beran, Procházka (C), Daněk, Bodeček, Chalupa, Kabeláč, Talafa


V pondělí 18.10. 2021 od 18:00 hod na UT Bartušce proběhlo již třetí kolo interního vzdělávání, které proběhlo opět prožitkovou formou. Tzn. trenéři se stali hráči 🙂 Po prvním setkání, které patřilo tématu HERNÍHO MOZKU a druhém setkání, které se týkalo EMOCI SKUPINY, PARTNERSKÝCH HER, jsme se tentokrát zaměřili na téma PROSTOROVÉ ORIENTACE a DYNAMICKÉ TECHNIKY u mladších věkových kategoriích.

Po krátkém warm upu jsme si vyzkoušeli součinnostní „chytačky“ v prostoru s různými obměnami, poté jsme se dostali ke kruhovému hřišti JV se 4 branečkami, kde probíhala hra 1v1, každý si sám vybíral místo odkud je pro něho nejlepší si naběhnout, k vidění bylo spoustu zajímavých střetnutí, o to více, když si každý z trenérů vybral své zvíře, jež ve hře reprezentoval 🙂 Dále jsme se pak pod vedením vynikajícího Luďka Procházky dostali ke drilování funkčních dovedností, přičemž jsme se opět všichni přesvědčili, že drilování (nácvik, ne však drezůra) může být zábavné. Na závěr se pak strhla zajímavá diskuse.

Na této akci také nechyběly emoce, entuziasmus a skutečný zájem posouvat naše prostředí, tzn. naše hráče. Všem trenérům děkujeme za jejich účast a aktivní zapojení. Vážíme si práce každého našeho trenéra.

Těšíme se na další setkání 🙂