Vítězstvím v Chotěboři jsme si zajistili postup do Divize

Fiala, Zerhau, Obrdlík, Hráček, Němeček, Adamec, Dvořák, Zahrádka, Zacha,(60. Adam), Dlouhý,(74. Matušina), Hobza T.(90. Klepárník)

Střelci
4x Zahrádka, 1x Matušina

Popis zápasu

V neděli jsme zajížděli do Chotěboře, kde jsme sehráli rozhodující utkání, které mělo rozhodnout o postupujícím do Divize. Utkání mělo skvělou diváckou kulisu i návštěvnost. Na toto utkání přišlo do krásného chotěbořského areálu pět set diváků.

V prvním poločase jsme byli lepším týmem a vytvořili si několik vyložených šancí. Proměnit se nám podařilo hned tu první v 7. minutě, kdy Zahrádka po rychlé akci nedal domácímu brankáři šanci. Chotěbořští hrozili spíše ze standardních situací, ze které se jim také podařilo v 45. minutě vyrovnat.

Ve druhém poločase domácí zvýšili svoji aktivitu a na několik minut nás zavřeli na naší polovině. Naštěstí nám vyšla v 54. minutě brejková akce a Zahrádka zvýšil na 2:1. O pět minut později měli domácí možnost vyrovnání z pokutového kopu, ale Fiala skvělým zákrokem vychytal. V 64. minutě opět Zahrádka zvyšoval na 3:1. V 73. minutě domácí snížili na 3:2 a opět zvýšili svoje obrátky. Vytvořili si několik brankových příležitostí, které výborný Fiala dokázal zneškodnit. V 78. minutě po rychlé akci  Zahrádka svým čtvrtým gólem zvýšil na 4:2. Domácí se nevzdávali a v 88. minutě opět snížili na rozdíl jediné branky. Na konečných 5:3 upravil po samostatném úniku v 89. minutě střídající Matušina.