22. – 25. 8. 2021 Soustředění přípravek Koněšín

Seznam zápasů

Od nedělního do středečního odpoledne 22. – 25. 8. 2021 se všechny naše přípravkové kategorie i se školičkou zúčastnili tradičního soustředění v kempu Borovinka v Koněšíně.

Na začátku akce jsme si se všemi dětmi nastavili jasná pravidla (témata: organizace, komunikace, samostatnost, zodpovědnost). Jednotliví trenéři kategorií si pravidla ještě specifikovali pro svoji kategorii.

Trénovali jsme dvakrát denně (dopoledne a odpoledne) do toho pro děti bylo připraveno mnoho dalších aktivit, jakožto pravidelné rozcvička, další zábavné hry a soutěže, dále pak ukázka výcviku armádních psů, shlédnutí přeletu helikoptéry, kanadské žertíky, koupání a otužování, noční ohňostroj, diskotéka v restauraci (pozn. zde proběhl i tanec nejmladšího trenéra), dále pak úklid a noční stezka odvahy.

Na kvalitě a atmosféře celé akce se podílely s našimi nejmenšími tyto hezké trenérky: charismatická Jana Pochopová, energická Jana Žahourková  a empatická Zuzka Mrňová. Všechny naše ženy nám hodně pomáhaly a děti si je oblíbily.

Dále se pak účastnili tito trenéři: tahoun Pavel Chalupa („energizer“), optimistický a extrovertní Přemek Pospíšil, zdatný pomocník a přinašeč klidu a pohody Martin Svoboda, precizní manažer a organizátor Tomáš Beran, akční Robin Havelka – který nám zařídil mnoho atraktivních aktivit, kreativní Miloslav Bukáček, nadšený a motivovaný Michal Kabeláč a také talentovaný Aleš Křeček, který ukázal svoji živelnost.

 

„Celá akce zdařile proběhla, děti se zlepšovaly a soustředění si naplno užili. Chtěl bych poděkovat všem trenérům za jejich přístup, nadšení a také atmosféru, kterou se nám všem společně podařilo vytvořit.“ 

 

za trenérský kolektiv

Radomír Talafa