„A“ muži: Report z prvního domácího jarního utkání

FŠ Třebíč – 1.FC Jemnicko „B“ 4:2 (1:2)

Hosté nečekaně vyhráli první půli

Vedoucí tým soutěže FŠ Třebíč přivítal na svém hřišti dvanácté Jemnicko B, které mělo být pro domácí celek jasným soustem.  To, že Třebíč je jasným favoritem dokazuje i podzimní výhra 3:0. Za příjemného jarního počasí nevstoupil domácí tým usilující o vytoužený postup do krajské soutěže vůbec dobře. Domácí celek se nemohl vůbec prosadit přes dobře hrající hosty z Jemnicka, které naopak dostal překvapivě v 17. minutě Štěpán Tobolka – 0:1. Domácí celek se chvilenku musel vzpamatovávat z nečekaného vývoje zápasu. To však trvalo jen do 29. minuty, kdy se prosadil Dominik Adam a třebíčští se tak mohly dočasně uklidnit z vyrovnávací branky na 1:1. Jenže hosté z Jemnicka odehráli skvělou první půli, za což také byli odměněni další brankou, která znamenala opět vedení. A navíc to byl gól téměř do kabiny, o který se postaral ve 42. minutě Martin Habich – 1:2. Byl to samozřejmě nečekaný a překvapivý průběh zápasu.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

V domácí kabině došlo nejspíš o poločase k zemětřesení, protože domácí se do svého soupeře zakousli, a to se jim také v 55. minutě vyplatilo, když se svou druhou brankou v zápase postaral o vyrovnání Dominik Adam – 2:2. V 59. minutě se pak Dominik Adam postaral hattrickem obrat v zápase – 3:2. Potom domácí opět trochu polevili, což se jim mohlo vymstít. Naštěstí pro domácí se v 89. minutě postaral Tomáš Růžička o uklidňující čtvrtou branku – 4:2.

Křen Filip, trenér: Ani nemá cenu psát o našem výkonu v první půli, škoda řádků. Po přestávce ale byla vidět na hráčích obrovská snaha a vůle zvrátit nepřiznivý výsledek proti kvalitně posílenému soupeři. Začali jsme dobíhat druhé míče a zrychlili hru, která najednou vypadala úplně jinak a zaslouženě jsme získali tři body.