„A“ muži: Report z utkání v Horním Újezdu

Horní Újezd – FŠ Třebíč 1:3 (0:2)

Sestava: Slatinský – Křen, Hráček (C), Filipec, Beran – Oberreiter (80´ Paděra), Zacha, Fišer (90´ Majerčák), Roupec – Záviška (55´ Křivánek), Adam (59´ Jaša)

Před hráči „A“ týmu i před celou Foškou se v poslední době objevilo několik nových výzev. Jaká je vlastně role A týmu v tomto klubu? Co je jeho cílem? Jaké jsou nároky na hráče a herní pojetí družstva? Jak důležité je udělat maximum pro postup do vyšší soutěže? V rámci propojování celého klubu, jehož cílem je jednotný koncept přípravy a herního pojetí od nejmenších po muže, se i muži připojují k jasným herním principům, které budeme v tomto družstvu rozvíjet a cílem družstva nemůže být nic jiného náš maximální snaha o postup do vyšší soutěže.

Na utkání do Horního Újezdu jsme odjížděli zmobilizovaní, posílení o jednoho hráče mladšího dorostu i o hráče, kteří již považovali svoji kariéru za ukončenou. Z celého utkání byla cítit velká touha uspět ve prospěch Fošky a její budoucnosti a s podporou několika jednoduchých taktických prvků se podařilo soupeře přehrávat poměrně jednoznačně samozřejmě i se slabšími pasážemi. Troufáme si tvrdit, že většina jednotlivců odevzdala ve prospěch týmu svoje maximum a díky tomu vynikly i některé rozdílové individuální výkony.

Těšíme se na další utkání a další rozvoj našeho nejstaršího družstva. Moc klukům přejeme, aby na další utkání došlo i k mobilizaci fanouškovské základny a aby hráli s dalším hráčem v zádech!

Trenéři Křen a Daněk